Mado, lezzetli tatlıları ve kaliteli hizmetiyle bilinen köklü bir marka olarak müşterilerine unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor. Bu başarıda emeği geçen birçok çalışan arasında öne çıkan isimlerden biri de Mado'nun emektarı Veli Arslan oldu.

Mado'nun uzun yıllardır büyük bir özveriyle hizmet veren emektar çalışanlarından Veli Arslan'ın , bugüne kadar en büyük misafiri Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dı. Yıllarını Mado ailesine adayan ve sadakatiyle bilinen Veli Arslan, firmanın başarısına katkı sağlayan önemli isimlerden biri olarak tanınıyor.

Veli Arslan'ın Mado'daki uzun soluklu kariyeri, başta yöneticiler olmak üzere birçok kişi tarafından takdirle karşılandı. Firmanın gelişimine önemli katkılarda bulunan Veli Arslan, mesai arkadaşları ve Kahramanmaraş halkı arasında da sevilen bir figür olarak biliniyor.

Mado ailesi, Veli'nin emeklerine olan katkılarından dolayı teşekkürlerini sunarken, Veli Arslan'ın hayatında başarılar diliyor. Mado'nun kalbinde her zaman özel bir yeri olacak olan Veli, çalışma arkadaşları ve müşterileri tarafından da sevilen isim olmanın heyecanını yaşıyor.

Veli, Mado'nun başarı hikayesine kendi emeğiyle katkıda bulunmanın gururunu taşıyor. Firmanın kültürüne bağlılığı ve işine duyduğu sevgi, Veli'nin her geçen gün daha da tecrübeli bir profesyonel olmasına olanak tanıdı.

Yine ev sahibi kiracı kavgası: Öldürdükten sonra intihar etti Yine ev sahibi kiracı kavgası: Öldürdükten sonra intihar etti

Mado'nun yöneticileri, Veli'nin uzun yıllara dayanan sadakatinden ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerini sunarken, Veli'nin firmanın bir parçası olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. 

MTM_2052MTM_2021MTM_2020