Geçtiğimiz sezonun en popüler dizilerinden biri olan "Yalı Çapkını," Ferit Korhan karakteriyle izleyicilerin kalbinde taht kuran Mert Ramazan Demir'in hem dizi içindeki performansı hem de özel hayatıyla sıkça konuşuluyor.

Demir, son zamanlarda rol arkadaşı Afra Saraçoğlu ile yaşadığı kısa süreli ilişkiyle gündeme gelmişti. Şimdi ise dikkatleri aylık geliri üzerine çekti.

Afra Saraçoğlu ile geçirdiği tatil anıları haftalarca medyanın ilgi odağı olan Mert Ramazan Demir, şimdi de dizideki bölüm başına aldığı ücretle manşetlere taşındı.

Kamuoyunun merakla beklediği ünlüler arasında yer alan Demir'in aylık geliri de gün yüzüne çıktı. Bu kazanç, Afra Saraçoğlu'nun kazancının da altında kaldı.

BEKLENMEDİK BİR RAKAM: HAFTADA 400 BİN TL

Mert Ramazan Demir'in aylık geliri konuşulmaya başlandı. Dizi, yeni sezonun finaline yaklaşırken, 15 Ağustos'ta sete çıkmayı planlıyor.

Eylül ayının ilk haftalarında ekranlara dönecek olan "Yalı Çapkını" dizisinde Mert Ramazan Demir, haftalık 400 bin TL gibi etkileyici bir rakamı cebine koyacak.

Rol arkadaşı Afra Saraçoğlu ise yeni sezonda her bölüm için 500 bin TL alacağı iddialarıyla gündemi meşgul ediyor. Bu gelir, Demir'in aylık kazancını fazla bulanlar kadar, dizi reytinglerine göre az bulanları da düşündürüyor.

mert-ramazan-demir-afra-saracoglu

Bayramda Hangi Ünlü Hangi Mekanda Sahne Alacak? Bayramda Hangi Ünlü Hangi Mekanda Sahne Alacak?

MERT RAMAZAN KİMDİR?

Mert Ramazan Demir, 1998 yılında İstanbul'da doğdu. Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio gibi prestijli okullarda eğitim aldı. Sinema dünyasına adım atan Demir, ilk film deneyimini Sonia Nassery Cole'un yönettiği "I Am You" adlı yapımda Damla Sönmez, Cansu Tosun ve Ushan Çakır gibi isimlerle paylaştı.

2020 yılında Can Evrenol'un yönetmenliğini üstlendiği "Çıplak" adlı mini dizide başrol oynadı. "Öğretmen" adlı dizide de kendisine yer bulan Demir, kariyerine hızla yükselmeye devam ediyor.