İYİ Parti’nin Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Dedeoğlu, Trabzon Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Burada açıklama yapan Dedeoğlu, “Kahramanmaraş Türkiye’nin parlayan yıldızı olacak. Memleketimizin gücüne güç katmak, gelişimine katkı sağlamak için gece gündüz çalışacağız” dedi.

Yerel Seçimlere sayılı günler kala çalışmalarını aralıksız sürdüren Kahramanmaraş 24. Dönem Milletvekili, İYİ Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Dedeoğlu, Trabzon Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

dedeoglu-secim-calismasi

Kahramanmaraş'ta dehşet: Ölen 4, öldüren 14 yaşında Kahramanmaraş'ta dehşet: Ölen 4, öldüren 14 yaşında

Dedeoğlu, taksi durakları, iş yerleri, çay ocakları ve sokakta yürüyen vatandaşlarla sohbet etti, onların sıkıntılarını ve isteklerini dinleti. Esnaf ziyaretleri kapsamında bir açıklama yapan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Dedeoğlu, “Kahramanmaraş’ta hemşehrilerimizle iç içe olmaya ve sorunlarını can kulağıyla dinlemeye devam ediyoruz” ifadesini kullandı.

UMUTLU YARINLAR BİZLERİ BEKLİYOR

Esnafın sıkıntılarını ve beklentilerini dinleyip tek tek not alan Dedeoğlu, “Allah İzin verirse göreve geldiğimizde, yapacağımız her hizmette esnafın fikrini alacağız. Esnafa danışmadan hiçbir şey yapmayacağız. Esnafın fikrini aldıktan sonra da ne olursa olsun o işi yapacağız” dedi. “Türkiye’nin parlayan yıldızı Kahramanmaraş olacak” diyen Dedeoğlu, “Kahramanmaraş’ın gücüne güç katmak, gelişimine katkı sağlamak, yenileyeceğimiz ve güçlendireceğimiz alt yapısı ile gerek ulaşımdan, sağlığa, eğitime, spora kadar her alanda geliştirip kalkındıracağız. Coşkulu bir heyecan ile yanımızda olan tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim. Kahramanmaraş için el ele diyoruz. Umutlu yarınlar bizi bekliyor. Herşey İYİ olacak” ifadesini kullandı.