MHP Afşin İlçe Başkanlığı 14. Olağan Kongresi'nde İlçe Başkanı Süleyman Aycan yeniden seçildi.

Bu önemli etkinlik, Afşin Belediyesi Sebahattin Atalay Konferans Salonu'nda düzenlendi ve görkemli bir başlangıçla başladı.

mhp-suleyman-aycan-secim_1

Kongre, tüm katılımcıların saygı duruşunda bulunması ve İstiklal Marşı'nın gururla okunmasıyla açıldı. Tek bir liste ile gerçekleştirilen seçimlerde, toplam 400 delege arasından 301 delege, mevcut başkan Süleyman Aycan'a olan güvenini bir kez daha teyit etti ve onu yeniden göreve getirdi.

mhp-suleyman-aycan-secim_3

Süleyman Aycan, seçim sonuçlarının ardından yaptığı konuşmada, yerel seçimlerin huzur ve güven içinde gerçekleşmesi için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını vurguladı. Ayrıca, kongrenin vatanlarına, milletlerine ve partiye hayırlar getirmesini temenni etti.

Kongreye, MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Hüseyin Vahit Demiröz ve diğer ilgililer de katılarak etkinliğe destek verdiler. Kongre, MHP'nin Afşin İlçe Başkanlığı'nda güçlü bir liderlik ile yoluna devam edeceğini gösterdi

Kahramanmaraşlılar dikkat! AKEDAŞ 28 Eylül Perşembe elektrik kesintilerinin yapılacağı ilçeleri açıkladı! Kahramanmaraşlılar dikkat! AKEDAŞ 28 Eylül Perşembe elektrik kesintilerinin yapılacağı ilçeleri açıkladı!

mhp-suleyman-aycan-secim_2

mhp-suleyman-aycan-secim_4