Diz altı hizasına kadar gelen elbiseler için midi boy elbise tanımı yapılmaktadır. Özellikle bahar aylarında ve yaz aylarında sıklıkla tercih edilen elbise çeşitleri arasında yer almaktadır.

Midi Boy Elbise Kombinleri

Midi boy elbiseler özellikle minyon bayanlar için son derece avantajlıdır. Basen bölgesinin kalın olduğunu düşünen ve alt bacak bölgesinin ince olduğunu düşünen bayanlar içinde oldukça ideal bir giyim ürünüdür. Vücut tipine uygun midi boy elbise ile son derece şık kombinler yapmak mümkündür.

Midi boy elbiseler şık ve sade çantalar ile kombinlene bildiği gibi dantel detaylara sahip midi boy elbiseler ile topuklu ayakkabılar son derece estetik bir görünüme kavuşulmasını sağlamaktadır.

Midi Boy Elbise ve Renkler

Midi boy elbise renk uyumu açısından oldukça alternatifi olan bir elbise türüdür. Kullanılacak olan aksesuara göre ve her türlü tarza göre midi boy elbiseye ulaşmak mümkündür.

Maldivler, İsrail Pasaportu Taşıyanların Girişine Yasak Getirdi mi? Maldivler, İsrail Pasaportu Taşıyanların Girişine Yasak Getirdi mi?

Oldukça geniş bir renk çeşitliliğine sahip olan midi boy elbiseler ile günlük, spor ve klasik tarzlar oluşturulabilmektedir.

Editör: TE Bilisim