Kahramanmaraş’ın yöresel ürünlerini Türkiye ve Dünyaya taşıyan Taşçı; “Memleketimiz yıkıldı, Kahramanmaraş’tan gitti demesinler diye iş yerimizi hemen açtık. Biz gideceğiz, siz gideceksiniz memleketimize kim sahip çıkacak? Hem vatandaşlarımıza bir moral oldu hem de yaşanan acının miktarını biraz azaltmış olduk. O günden bu yana tam çalışıyor iş yerimiz. Biz devletimizden çok şey bekliyoruz. Çok fazla yıkım, cenaze var. Allah nasip ederse bunların altından kalkmaya çalışacağız.” Dedi.

Kahramanmaraş'ta Toplu Taşıma Konforu Artıyor: Hibrit Otobüslerle Keyifli Yolculuklar Kahramanmaraş'ta Toplu Taşıma Konforu Artıyor: Hibrit Otobüslerle Keyifli Yolculuklar

ÇOK ÜZÜCÜ OLAY GÖRDÜK AMA BÖYLE BİR AFET GÖRMEDİK

Milletvekili aday adayı olmasının altındaki nedeni de dile getiren Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Muzaffer Taşçı (işbilir) açıklamasına şöyle devam etti; “Bu memleket hepimizin. Ben, bu yola memleketimizi nasıl iyi yerlere getirebiliriz hesabı ile yola çıktım. Allah nasip ederse biz bu memlekete hizmet ederiz. Biz bu memleketin çocuğuyuz. Memleketin tüm sıkıntılarını bilen insanlarız. Bu adaylığım olumlu sonuçlansın ve sonuçlanmasın fark etmez. Bu memlekete bizler her zaman hizmet ederiz. Bizim kuşağımız memleketimizde çok üzücü olay gördü, Koronavirüs sürecini gördük ama böyle bir felaketi görmedik. Allah böyle bir felaketi hiçbir zaman bir daha kimseye göstermesin. Her zaman ayağa kalkmayı biliriz. Çünkü biz Kahramanmaraşlıyız.”