Sosyal medyada hamilelik kurgusu ile milyonlarca takipçiye ulaşan Mükremin Gezgin, asker kaçağı olduğu ortaya çıktıktan sonra evlenme teklifi alarak gündemde!

TikTok'ta yaptığı paylaşımlarla ün kazanan Mükremin Gezgin, geçtiğimiz günlerde 1 milyon takipçi barajını aşmıştı. Birçok videosu 1 milyonun üzerinde izlenme rakamına ulaşırken bazı videoları 2 milyonu aşarak 3 milyon izlenme rakamına yaklaşmıştı.

Asker Kaçaklığı Tepkilere Yol Açtı

Ancak Gezgin'in son zamanlarda yaşadığı değişimler de dikkatlerden kaçmadı. Askerlik çağına gelmesine rağmen askere gitmeyen Gezgin'in asker kaçağı olduğu ortaya çıktı. Bu durum takipçileri arasında tepkilere yol açtı.

Evlilik Teklifi Sürprizi

Tüm bu tartışmalar arasında Mükremin Gezgin'den beklenmedik bir hamle geldi. Gezgin, uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisinden evlilik teklifi aldı. O anları ise kendi sosyal medya hesabında paylaştı. Videoda, romantik bir ortamda geçen anların ardından sevgilisinin evlilik teklifiyle Gezgin'in şaşkınlığı ve mutluluğu yansıdı.

Mükremin Gezgin Kimdir?

Bahçenize Bu Bitkileri Ekin, Keneleri Def Edin Bahçenize Bu Bitkileri Ekin, Keneleri Def Edin

1998 yılında Ankara'da dünyaya gelen Mükremin Gezgin, TikTok videolarıyla ünlendi. Hamilelik kurgusu ile çektiği videolar milyonlarca kişi tarafından izlendi. Gezgin'in şu anda 1 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

Peki, Mükremin Gezgin'in bu evlilik teklifi asker kaçağı durumunu nasıl etkileyecek? Gezgin'in askerlik görevini yerine getirip getirmeyeceği önümüzdeki günlerde belli olacak.