Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Şeyhşamil Mahallesi'nde gençlerle bir araya geldi. Başkan Okay, son 10 yılda gerçekleştirdikleri gençlik hizmetlerini detaylı bir şekilde anlatarak, "Geleceğimizin anahtarı sizlersiniz. Sizlere daha güzel yarınlar bırakmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz" dedi.

İrfan Karatutlu-Ali Öztunç kavgası sertleşti İrfan Karatutlu-Ali Öztunç kavgası sertleşti

d582fafb-83bf-4459-b9b8-37f4a16b3d22

"GENÇLERİN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ"

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Şeyhşamil Mahallesi'nde gençlerle buluştu. Gençlere yeni dönem hizmetlerini anlatan Başkan Okay, gençlik alanındaki yatırımları örnek gösterdi. Gençleri geleceğin teminatı olarak gördüklerini belirten Başkan Okay, onlara iyi bir gelecek hazırlamak için kararlılıkla çalıştıklarını vurguladı.

9235f99a-f761-4c5c-8e01-e1e01062c8c6

Başkan Okay, gençlerle sohbetinde şu noktalara değindi:

"Geleceğimizin teminatı gençlerimizi güzel bir gelecek için hazırlıyoruz. Bizlerden sonra bayrağı devralacak olan gençlerimize en iyi şekilde bayrağı teslim etmek için büyük çaba sarf edeceklerini biliyoruz. Bizler de onlara iyi bir gelecek bırakmak adına gece gündüz demeden çalışıyoruz. Yoğun bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz."

2acce0cf-77ca-4038-aa20-8d5b56977b0b

GENÇLİK MERKEZLERİNİN ANAHTARI GENÇLERE TESLİM EDİLDİ

Gençlik hizmetlerini anlatan Başkan Okay, "Gençlerimize ilçemizde iki güzel gençlik merkezi kazandırdık. Sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla içlerini çeşitli etkinlik ve kurslarla doldurduk. Gençlik merkezlerimiz gençlerimizin ilgisini çekiyor ve memnuniyetle karşılanıyor. Onlara yeni projeler hazırladığımızı müjdelemek istiyorum. Gençlerimizi asla yalnız bırakmayacağız" şeklinde konuştu.

033fe567-0a9d-4bf1-9e07-687eaa41b023

"SPOR TESİSLERİ İLE GENÇLERİ DESTEKLİYORUZ"

Başkan Okay, gençlik hizmetleri kapsamında ilçeye spor tesisleri kazandırdıklarını belirterek, "Gençlerimizin talepleri doğrultusunda birçok spor tesisi inşa ettik. Halı sahalar, basketbol ve voleybol sahaları ile aktivite alanları ilçemizin dört bir yanına yayıldı. Ayrıca yarı olimpik açık ve kapalı yüzme havuzları da ilçemize kazandırıldı. Okullarımızdaki spor alanlarını da yeniledik. Yeni dönemde gençlerimizin aktivite alanlarını artırmaya devam edeceğiz" dedi.

Başkan Okay, gençlerle yaptığı sohbetin ardından günün anısına öz çekim yaparak gençleri gençlik merkezlerine davet etti ve burada sürprizlerin onları beklediğini ifade etti.