New Balance, bu zamana dek piyasaya sürdüğü birçok spor ayakkabı modeli ile adından sıkça söz ettirmiş önemli bir markadır. Ancak tasarladığı ayakkabılar arasında öyle bir tanesi var ki herkesin beğenisini kazanmış, kendine has konforu ile çok sevilmiştir. Evet, kesinlikle modelinden söz ediyoruz!

New Balance 725 ile Kendinizi Konforlu Hissedin

Mourinho'nun Gözdesi Hojbjerg, Fenerbahçe'ye Doğru! Mourinho'nun Gözdesi Hojbjerg, Fenerbahçe'ye Doğru!

Günlük yaşamda kendinizi konforlu hissetmeniz her şeyden önce gelir. Rahat olmanın en iyi yolu ise ayağa vurmayacak, terleme problemi yaşatmayacak bir spor ayakkabı seçmektir. Tam da bu sırada devreye New Balance 725 girer. Bu ayakkabı özellikleri ile herkesi adeta kendine hayran bırakır. 

Unisex olan bu modelin iki farklı renk seçeneği mevcuttur. Biri beyaz, diğeri ise gridir. Her ikisi de sayısız kombine uyum sağlayacak yapıdadır. 37-46.5 aralığındaki numara skalası, birçok kişiye uygun bir ürün olduğunun işaretidir. Kalın tabanı ile göz alıcı bir görünüme sahip olan New Balance 725 spor ayakkabı, hareketli geçen günlerin kurtarıcısı olmuştur.

Kimi zaman uzun yürüyüşler yapmak istersiniz. Böyle durumlarda ayağınızı acıtmayacak bir ayakkabı seçimi yapmak istemeniz son derece normaldir. Bu ayakkabı, saatlerce kardiyo yapsanız dahi ayağınızda yokmuş hissi verir. Onunla koşmak, spor yapmak her zaman oldukça keyiflidir. Beyaz file bir tabanı vardır. Retro ayakkabı denince akla gelen ilk modeldir.

New Balance 725 ayakkabı modeline Sportstyle vasıtası ile istediğiniz zaman ulaşabilir, tüm özelliklerini ve fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Editör: İsa Aslantaş