Trabzon'un Of ilçesinde dün akşam yaşanan olayda, kimliği belirsiz bir canavar, sokakta elektrik trafosunun yanında bulunan çimenlik alanda yavru bir kediye vahşet uyguladı.

Saldırgan, ayağıyla yavru kediyi ezerek canına kıydı. Bu vahşet anları ise bir apartman sakininin cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

SALDIRGAN KEDİYİ ÖLDÜRDÜKTEN SONRA UZAĞA FIRLATTI

Olay, dün akşam saatlerinde Of ilçesi İrfanlı Mahallesi Kalyon mevkisinde gerçekleşti. Saldırgan, elektrik trafosunun yanında bulunan çimenlik alanda yavru kediyi fark etti.

Sosyal medya fenomeni Mika Can Raun saldırıya uğradığını açıkladı: "Öldüresiye dövüldüm" Sosyal medya fenomeni Mika Can Raun saldırıya uğradığını açıkladı: "Öldüresiye dövüldüm"

Vahşi duygularına yenilen canavar, ayağıyla yavru kediyi defalarca kez ezerek canına kıydı. Bir süre istinat duvarı üzerinde oturan saldırgan, daha sonra öldürdüğü kediyi eline alarak uzağa fırlattı.

GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYADA TEPKİLERE YOL AÇTI

Bu vahşi anları cep telefonu kamerasıyla kaydeden bir apartman sakini, görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Görüntülerde, saldırganın yavru kediyi acımasızca öldürdüğü ve ardından da cansız bedenini uzağa fırlattığı görülüyor.

Editör: İsa Aslantaş