KAHRAMANMARAŞ'ın yetiştirdiği başarılı isimlerden biri olan Toptaş, kentte 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşen yerel seçimlerde Onikişubat Belediye Başkanı seçildi.

KARİYERİ VE EĞİTİMİ

Toptaş, Çukurova Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun olduktan sonra 2006 yılından bu yana serbest inşaat mühendisi olarak aktif bir şekilde mesleğini icra etmektedir. Kariyeri boyunca inşaat sektöründe edindiği tecrübelerle adından sıkça söz ettiren Toptaş, aynı zamanda 2 dönem boyunca İnşaat Mühendisleri Odası başkanlığı yapmış ve bir dönem de AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulunmuştur.

Kahramanmaraş'ta Emekli Adam 120 Çeşit Şifalı Bitkiyle Şifa Dağıtıyor! Kahramanmaraş'ta Emekli Adam 120 Çeşit Şifalı Bitkiyle Şifa Dağıtıyor!

SİYASİ GEÇMİŞİ

31 Mart 2019'da yapılan Mahalli İdareler Seçimi'nde Onikişubat İlçesinden meclis üyesi seçilen Toptaş, bu süreçte ilçe yönetimine katkı sağlamıştır. Aktif siyasi kariyeri boyunca partisine ve ilçesine hizmet etmekten ödün vermeyen Toptaş, seçmenlerin güvenini kazanmış ve 31 Mart 2024 seçimlerinde Onikişubat Belediye Başkanı olarak seçilmiştir.

AİLE HAYATI VE YETENEKLERİ

Evli ve bir çocuk babası olan Toptaş, ailesine olan bağlılığıyla bilinirken, aynı zamanda İngilizce dilini de başarıyla kullanmaktadır. Hem profesyonel kariyerindeki başarısıyla hem de kişisel yetenekleriyle dikkat çeken Toptaş, yeni görevinde de Onikişubat ilçesine ve Kahramanmaraş'a değer katmaya devam edecektir.