Depremin Merkez üssü Pazarcık’ta Pazarcıklı esnaflar Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan’ın karnesini değerlendirdi. Kameralara konuşan esnaflar pandemi ve depreme rağmen Pazarcık’ta imkânların üzerinde hizmetler yapıldığını belirtti.

Bu kez mikrofonlarımızı depremin merkez üssü Pazarcık’ta esnafa uzattık. Pazarcık’ın 50 yıllık sorunlarına neşter vuran Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan’ın görev süresindeki 5 yıllık karnesini hizmet ettiği esnaflar değerlendirdi.

Pazarcık’ta Küçük Sanayi Sitesi, Çevre Yolu ve Kartalkaya Bulvarının sıcak asfaltla buluşturması dahil yüzlerce km sathi kaplama ve sıcak asfalt çalışması yapan Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan kendi esnafından tam not aldı.

Depremin merkez üssü olmasına rağmen kısa sürede Pazarcık’ı toparlayarak hizmetleri sıralayan Başkan Yılmazcan’ı değerlendiren esnaflar, başkan Yılmazcan’a çok güvendiklerini ve yapılan hizmetlerle de Başkan Yılmazcan’ın kendilerini hayal kırıklığına uğratmadığını söylediler.

Başkan Adayı Toptaş, Şehit Yakınları ve Gazilerle Buluştu Başkan Adayı Toptaş, Şehit Yakınları ve Gazilerle Buluştu

Pazarcık’ta Pastane, Çayhane, Market, tatlıcı vb alanlarda faaliyet gösteren ve halkla bire bir diyalogda olan Esnaflar, “Belediye Başkanımızdan halk olarak da esnaf olarak ta memnunuz. Pandemide olduğu gibi depremde de her zaman belediyenin desteğini ve bizzat başkanın kendisini yanımızda gördük. Bir ilçe belediyesinin bütçesine rağmen elinden gelen tüm gayreti gösterdi.

Milletin emanetine sonuna kadar sahip çıktı, kurduğu iletişim ve diyalogla genel hizmetleri de halkımızın hizmetine sundu. Başkan beye güvendik ve güvenimizi de boşa çıkartmadığını gördük. Gönül belediyeciliğin en güzel örneği Pazarcık’ta. Bizi partisi ilgilendirmiyor, başkan beyin bizzat yaptığı hizmetler ve faaliyetler ilgilendiriyor” dediler.