İstanbul'un Kartal ilçesinde yaşanan olay, duyanları dehşete düşürdü. Karlıktepe Mahallesi'nde bir kadın, evde oturdukları sırada sevgilisini ilaçla zehirledi. Durumu hızla kötüleşen sevgilisini hastaneye götüren kadın, burada polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

HASTANE POLİSİ ŞÜPHELİYİ YAKALADI

Olay, geçtiğimiz gün Kartal'ın Karlıktepe Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, bir kadın, sevgilisini kendi evinde ilaçla zehirledi. Sevgilisinin sağlık durumu kötüleşince, kadın onu kendi aracıyla hastaneye götürdü. Ancak hastane polisi durumdan şüphelenerek kadını gözaltına aldı.

Senin gibi baba olmaz olsun! 7 yaşındaki çocuğu önce darp, sonra tehdit etti Senin gibi baba olmaz olsun! 7 yaşındaki çocuğu önce darp, sonra tehdit etti

HASTANEDE TEDAVİ ALTINA ALINDI

Zehirlenen adam, hastanede acil olarak tedavi altına alındı. Kadın ise, polis ekipleri tarafından kelepçelenerek olayın yaşandığı eve götürüldü. Burada yaşananları polise anlatan kadın, daha sonra yeniden kelepçelenerek polis merkezine götürüldü.

POLİSİN SORUŞTURMASI DEVAM EDİYOR

A. isimli şahsın zehirleme olayıyla ilgili soruşturma sürüyor. Kadının neden böyle bir eyleme başvurduğu ve olayın ayrıntıları, polis ekiplerinin detaylı incelemesi sonucunda netlik kazanacak.

Editör: İsa Aslantaş