ANAP Adayı Aras fabrika gezisinde..

ANAP Adayı Aras fabrika gezisinde..

Anavatan Partisi Kahramanmaraş Belediye Başkan adayı Bahtiyar Murat Aras, fabrikaları ziyaret ederek projelerini anlatıyor.

29 Mart yerel seçimlerinde Anavatan partisinden Kahramanmaraş Belediye Başkan adayı olan ve aynı zamanda MKYK üyesi Murat Aras seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Her gün birkaç ayrı yerde toplantı yaparak seçimi kazanması halinde ortaya koyacağı hizmetler ve projelerini anlatan Bahtiyar Murat Aras kendisine gösterilen yakın ilgiden memnun oluyor.

Fabrika ziyaretleri kapsamında Mustafa Yağlıcanın sahibi olduğu Yapateks işletmelerini gezerek işçilerle bir araya gelen Murat Aras, fabrikada çalışanlara projelerini anlattı.

Seçim çalışmalarıyla ilgili olarak refikimiz Maraş Gündemin sorularını cevaplandıran Bahtiyar Murat Aras, "Kahramanmaraşın gelişmesi adına genç bir siyasetçi olarak milletimize hizmet etmek üzere bir yola çıktık. Vatandaşlarımız bize ilgi ve iltifat ediyor. Ortaya koyduğumuz projeler ve söylemlerimiz diğer adaylar tarafından da kabul görüyor. Bu vesileyle 29 Mart Yerel seçimlerinin önce ülkemize sonra da Kahramanmaraşımıza hayırlı olmasını diliyor, seçime katılan bütün aday arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum" dedi. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2009, 09:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner67