Kürdistan Diyaloğu İçin Sert Sözler

AK Parti Kahramanmaraş milletvekili Habibe Öçal, CHP Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan, CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin ve bir iş adamı arasında geçen Kürdistan diyaloğuna sert sözler ile karşılık verdi.

Kürdistan Diyaloğu İçin Sert Sözler

CHP Balıkesir Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan ve CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin çok büyük bir skandala imza attı. Cuma günü yaptıkları miting esnasında Cuma selası okunmasıyla konuşmasını sonlandıran Ensar Aytekin, mikrofonu açık unuttu. Seladan rahatsız olan partili imama ağza alınmayacak laflar etti. Bir süre sonra mikrofonun açık olduğunu fark eden bir partili kapatmayı denese de başarılı olamadı. Bir diğer skandalın sahibi ise, Selman Hasan Arslan’dan geldi. CHP'li aday, yanına gelen bir iş adamıyla sohbet etmeye başladı. Skandal diyalogda ele alınanlar ise 'Kürdistan'dı. Sözde iş adamı, "Bizim oy Kürdistan'a" ifadesini kullandı. Selman Hasan Arslan ise, "Bize verecek demektir." Diyerek gülüşmeye başladı.
Yaşanan bu diyaloglar saniye saniye kayıt altına alınırken, AK Parti Kahramanmaraş milletvekili Habibe Öçal sosyal paylaşım sitesi Facebook’tan bir açıklama yaptı. Öçal açıklamasında : “Milletimizin değerleri ile dalga geçme = CHP. CHP ve zihniyetinin neden iktidar olamadığının ve olamayacağının görüntüsü” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER