MHP pikniği renkli geçti

MHP pikniği renkli geçti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş İl Başkanlığı kent ormanında piknik düzenledi.

Yağmur altında gerçekleştirilen pikniğe partililer yoğun ilgi gösterirken, MHP İl Başkanı Nurettin Demircioğlu, kendi eliyle partililerine döner ikram etti. Demircioğlu, maksatlarının yemek-içmek değil, 29 Mart öncesinde teşkilat içerisindeki bütünlüğü daha da güçlendirmek olduğunu ifade etti.

30 Mart sabahı Kahramanmaraş Belediyesi'ni yeni belediye başkanına kavuşturacaklarını kaydeden Demircioğlu şunları söyledi: "Çalışmalarımızı yoğun şekilde sürdürüyoruz. Gittiğimiz her yerde insanlarımız tarafından büyük teveccüh ve sevgiyle karşılanıyoruz. Halkımız, belediye hizmetlerindeki eksiklikleri görüyor ve artık bir değişim istiyor. Biz de adayımız Mustafa Daşçı önderliğinde oluşturduğumuz ekibimizle bu değişimi gerçekleştirecek ve kentimizi hak ettiği belediye hizmetleriyle tanıştıracağız. 29 Mart'ın galibi ve Kahramanmaraş'ın yeni mimarları Mustafa Daşçı ve ekibi olacak"

Pikniğe, il genel meclisi ve belediye meclisi üyeliği adayları ile çok sayıda teşkilat mensubu ve vatandaş katıldı. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2009, 16:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER