Konut fiyatlarında beklenmedik artışlar daire fiyatlarını doğrudan etkilerken villa sahibi olmak daha da zorlaştı. Her şeye rağmen villa sahibi olmayı kolaylaştıran hayalden öte önemli çözüm önerilerimiz var. Sizin de villa hayalinizi kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz öneriler burada.

Bilindiği üzere klasik betonarme yapı sistemiyle bırakın villa sahibi olmayı basit bir ev yaptırmak bile oldukça yüksek maliyetli. Bu yapı modelindeki beton, demir gibi temel yapı malzemelerinin fiyatı katlanarak arttı. Artış durmadan devam ediyor ve süreç bu şekilde süreceğe de benzer. Ancak villa sahibi olmak için betonarme konut modeline bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Konut tercihini değiştirerek çok kolay şekilde villa sahibi olmaya ne dersiniz? Yeni nesil yapı sistemiyle betonarme konutları tahtını sallayan prefabrik villa ile hayalinizi gerçekleştirmek çok kolay.

Beklentilerinizin Üzerinde Konfor Prefabrik Villada
Ev ergonomisine hakim uzmanlarca tasarlanarak yeni nesil teknolojilerle üretilen prefabrik ev lüks konutta en iyi konforu yaşatıyor. Çok sayıda seçkin modele sahip prefabrik villa konutlarda hayalinizdeki lüks evi mutlaka bulacaksınız. Güvenli dubleks prefabrik evlere en kısa zamanda ve en az bütçeler ayırarak sahip olmanız son derece kolay. Ev sahibi olma hayalinizi ertelemeyin, hemen harekete geçin. Seçkin prefabrik villa modellerini inceleyerek yeni ev tarzınıza kendiniz karar verin.

Prefabrik Evle Beklemeden Yeni Konut Sahibi Olun
Siz de mi klasik betonarme konut modeliyle ev  sahibi olma hayalinizi yitirdiniz? Taksitli, çekilişli ucu açık kampanyalara doğru mu meylettiniz? Bilinen konut modellerini ve sonu gelmeyen bilinmeyen taksitlerin ödendiği kampanyaları geride bırakın. Prefabrik evlerle hayallerinizi kaybetmeden gerçeğe dönüştürün. Üstelik çok kısa zamanda.

Kaç Günde Prefabrik Villa Sahibi Olabilirim?
Çok sayıda avantajlarıyla öne çıkan prefabrik villalar hakkında teslim sürelerinin hızlı oluşu da merak edilenler arasında. Prefabrik ev modeliyle villa sahibi olmak isteyenler genelde süreci merak ediyorlar ve kaç günde inşa edileceğini soruyorlar.

Öncelikle prefabrik ev modeliyle villa sahibi olmanın çok sayıda avantaj ve üstünlüğü var. Zamanda bu üstünlüklerden biri. Ortalama bir ay gibi bir zamanda prefabrik villa sahibi olmanızın hiç de zor olmadığını vurgulayalım. İşte merak da burada başlıyor. Bu kadar üstün avantajlı, uzun ömürlü, güvenli ve konforlu bir ev bu kadar hızlı nasıl inşa edilebiliyor? Bu merakınızı gidermek için prefabrik ev sürecini aşamalar halinde anlatmaya çalışalım.

Çok Sayıda Seçkin Prefabrik Villa Modelinden Tarzınıza Göre Seçim Yapın
Prefabrik villa sahibi olmak için ilk yapmanız gereken çok sayıda seçkin model arasından hayalinizdeki evi yakalayacağınız yenilikçi modeli seçmek olacak. Bunun için güvenilir markalardan Karmod’u tercih edebilirsiniz. Çok sayıda seçkin model sizi bekliyor. En iyi konfordaki bu evlerin tasarımında modern mimarinin yenilikçi çizgileri çok güzel yansıtılmış. Geleneksel mimari çizgiye önem verenler için de modeller seçkin kategorilerde yer alıyor. Prefabrik villa da iki katlı dubleks plandaki konut modellerinden birini kolayca seçebilirsiniz. Arzu edenler için tek katlı prefabrik ev modelleri de güvenle önerilebilir.

İhtiyaç ve beklentinize göre hayalinizdeki prefabrik villa modeli seçtiniz ve üretici firma ile de sözleşmenizi imzaladınız. Hayırlı olsun yeni evinize giden en önemli süreci tamamladınız. Şimdi eviniz üretime alındı. Bu aşamada tek yapmanız gereken üretici firmanın evinize özel hazırladığı projeli zemin betonunu hazırlamanız. Bunun için uzman bir usta ile anlaşmanız yeterli. Zemin betonunuzu projeye göre attırarak hazırlattırdığınızda evinizin üretimi tamamlanarak kurulum için yola çıkıyor. Türkiye’nin neresinde isterseniz orada.

Prefabrik Villa 7 Günde Kuruluyor

Marul Kafa annesi kimdir, neden öldü? Gözyaşlarına boğuldu... Marul Kafa annesi kimdir, neden öldü? Gözyaşlarına boğuldu...

Zemin betonunuzu hazır ettiniz ve prefabrik eviniz istediğiniz yere kurulum için yola çıktı. Sevkiyatın tamamlandığı gün yeni evinizi kuracak ekip profesyonellerden oluşuyor ve üretici firma uhdesinde geliyor. İlk olarak araçtan yeni evinizin tüm malzemelerini bu ekip indiriyor. Aynı anda kurulum başlıyor. İki katlı dubleks prefabrik villanızın kurulumu üretici profesyonel ekibinin çalışmasıyla ortalama 7 gün içerisinde tamamlanıyor. Montaj aşamasında duvarlar, çatı ve çatı örtüsü, elektrik ve su tesisatı, yalıtım uygulamaları aydınlatma armatürlerine varana kadar tamamlanıyor.

Kurulum sonrası size düşen tek şey bina zemin şapı ve fayans uygulamalarını tamamlatmanız. Bu işleri tamamladıktan sonra üretici firma boya ekibi evinize tekrar geliyor. Ortalama 4 – 5 gün içerisinde iç ve dış boya uygulamalarını tamamlayan ekip prefabrik villanızı oturuma hazır halde teslim ediyor. Tek yapmanız gereken yeni evinizde sevdiklerinizle birlikte yeni bir yaşama merhaba demek.

Editör: TE Bilisim