Meghan Markle ile Prens Harry'nin ülkeden ayrılması, Kraliçe II. Elizabeth'in ölümü ve Kral Charles'a kanser teşhisi konulmasının ardından İngiliz kraliyet ailesinde olaylar bitmek bilmiyor.

Güneş'te şiddetli patlama! Elektronik cihazları etkileyebilir Güneş'te şiddetli patlama! Elektronik cihazları etkileyebilir

Son olarak Prenses Kate'in ameliyat sonrası uzun süredir ortalarda görünmemesi ve hakkında çıkan ayrılık ve aldatma iddiaları endişe yaratmıştı.

KATE MİDDLETON AMELİYATTAN SONRA İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

The Sun gazetesinin haberine göre, Prenses Kate ameliyattan sonra ilk kez halkın içinde görüntülendi. Kate Middleton ve eşi Prens William'ın Windsor'daki evleri yakınında yerel bir mağazaya uğradıkları ve çocukları George, Charlotte ve Louis'in spor yapmalarını izledikleri belirtildi.

GÖRGÜ TANIĞI: KATE MUTLU VE SAĞLIKLI GÖRÜNÜYORDU

Kate'i gören görgü tanıkları, Prenses'in mutlu, rahat ve sağlıklı göründüğünü ifade etti. Görgü tanıklarından biri, "Hakkında bu kadar çok iddia ortaya atıldıktan sonra onları orada görmek beni çok şaşırttı" dedi.

KATE MİDDLETON ALDATMA İDDİALARINA TEPKİ VERDİ Mİ?

Prens William ile alışverişe çıkan Kate Middleton'ın aldatma iddialarına dair herhangi bir yorum yapmadığı belirtildi. Görgü tanıkları, Kate'in iyi göründüğünü ve çocuklarının yanında olmasa da alışveriş yapmasının bile sağlıklı olduğunu gösterdiğini söyledi.

KATE MİDDLETON SON GÖRÜNTÜSÜ

Kate Middleton en son Noel zamanında kamuoyunun karşısına çıkmış fakat sağlık sorunları sebebiyle Aralık ayından beri gözükmüyordu. Görgü tanıklarının ifadelerine göre Kate'in son görüntüsü, hakkında çıkan iddialara karşı bir tepki olarak yorumlanabilir.

KRALİYET AİLESİ'NDE SON DURUM

Kraliyet ailesinde son zamanlarda yaşanan gelişmeler birçok soruyu beraberinde getiriyor. Prenses Kate'in sağlık durumu ve hakkında çıkan iddialar, Prens William ile olan evliliği ve kraliyet ailesi ile ilişkileri merak konusu olmaya devam ediyor.