Android sisteminin en önemli temsilcilerinden Xiaomi, Redmi adını büyütmeye devam ediyor. Şirket, orta segmentin en iyi serilerinden olarak gösterilen Redmi Note 12 serisinin yeni cihazları için son dokunuşları yapıyor. Şirket, Redmi Note 12T Pro hakkında bilgiler paylaşmaya devam ediyor.

Twitter (X) bomba yeni özelliğini duyurdu! Bu sayede artık... Twitter (X) bomba yeni özelliğini duyurdu! Bu sayede artık...

Geniş bir aile olan Redmi Note 12 serisinin son oyuncusu için artık sayılı günler kaldı. Şirketin yaptığı resmi paylaşımlar sonucu cihazın bazı özellikleri netlik kazandı. Buna göre cihazın işlemci koltuğunda MediaTek Dimensity 8200 Ultra yer alacak.

Paylaşımlar, cihazın ön panelinde 144 Hz yenileme hızına ve 20.5:9 en boy oranına sahip geniş bir LCD ekran olacağını söylüyor. 12 GB RAM ile gelecek olan Redmi modeli, kutudan Android 13 ile gelecek. Öte yandan cihazın ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor. Daha önceki sızıntılar, 67 W hızlı şarj desteğine sahip bir bataryaya sahip olacağını söylüyor.

Cihaz, serinin yedinci modeli olarak karşımıza çıkıyor. Seride Redmi Note 12 5G, Redmi Note 12 Pro, Redmi Note 12 Pro+ 5G, Redmi Note 12 Discovery Edition, Redmi Note 12 Pro Speed ​​Edition ve Redmi Note 12T Turbo modelleri yer alıyor.