Efsane geri dönüyor! Çukur dizisi yeni bölümleriyle... Efsane geri dönüyor! Çukur dizisi yeni bölümleriyle...

Kızıl Goncalar adıyla televizyon ekranlarına gelecek olan yeni dizi, büyük heyecanla bekleniyor. 20 Ekim tarihinde çekimlerine başlaması planlanan dizinin oyuncu kadrosu da şekillenmeye başlıyor. İşte, bu merakla beklenen yapıma dair detaylar ve oyuncu kadrosuyla ilgili bilgiler.

ÖZGÜ NAMAL VE ÖZCAN DENİZ BAŞROLDE!

Necati Şahin'in kaleminden çıkma Kızıl Goncalar dizisinin başrolünde, Türkiye'nin sevilen isimleri Özgü Namal ve Özcan Deniz yer alacak. Ayrıca, Mert Yazıcıoğlu da bu önemli projede yer alacak isimler arasında bulunuyor. Dizi, muhafazakar bir ailenin ferdi olan Meryem (Özgü Namal) ile ünlü profesör Suavi Alkanlı’nın (Şerif Erol) oğlu idealist doktor Levent’in (Özcan Deniz) kızları nedeniyle yollarının kesişme hikayesini ekrana taşıyacak.

RUHUN DUYMAZ'DAN TRANSFER!

Dizinin hazırlıkları devam ederken, Ruhun Duymaz dizisinden yapılan bir transfer dikkat çekiyor. FOX TV'de yayınlanacak olan Kızıl Goncalar dizisi, Özgü Namal ile Özcan Deniz'i buluşturacak ve büyük bir ilgi bekleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Ömür Atay otururken, senaryosunu Necati Şahin kaleme alıyor. Bu güçlü ekip, televizyon ekranlarını büyülemeye hazırlanıyor. Ayrıca, dizinin kadrosuna son olarak "Ruhun Duymaz" dizisinden tanıdığımız Tuğrul Tülek katıldı.

ruhun-duymazdan-transfer-tugrul-tulek-kizil-goncalar-dizisine-katildi

TUĞRUL TÜLEK KİMDİR?

Tuğrul Tülek, 23 Eylül 1976 tarihinde Bursa'da doğdu. 1999 yılında Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nden mezun olan Tülek, aynı yıl Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı Tiyatrosu'nda oyunculuk kariyerine başladı. 19. Afife Tiyatro Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nü kazanırken, aynı yıl Tiyatro Eleştirmenliği Birliği (TEB) tarafından Yılın Erkek Oyuncusu seçildi. Oyunculuğuyla adından sıkça söz ettiren Tuğrul Tülek, Kızıl Goncalar dizisinde doktor Levent’in yakın arkadaşı Seçkin karakterini canlandıracak.

OYUNCU KADROSU BELLİ OLDU!

Kızıl Goncalar dizisinin oyuncu kadrosu da şekillenmeye devam ediyor. Başarılı oyuncuların yer aldığı kadroda Şerif Erol (Suavi), Mert Yazıcıoğlu (Cüneyd), Hazal Türesan (Beste), Mert Turak (Naim), Sadi Hüdai (Erkan Avcı), Selen Öztürk (Hasna), Asiye Dinçsoy (Müyesser), Mina Demirtaş (Zeynep) ve Duygu Sarışın (Hande) gibi tanıdık isimler bulunuyor. Bu güçlü kadro, Kızıl Goncalar dizisini izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş.com