Sanat eseri niteliğinde hazırladığımız her bir halı modeline kolayca ulaşabilirsiniz. Vogue Halı olarak sadece kaliteli hizmet vermeyi değil, halı tasarımlarında yeni bir bakış açısı yakalamayı da hedefliyoruz. Düz ve geometrik modellerin yanı sıra soyut çalışmalarımızın yer aldığı halı modellerimiz de bulunuyor. Alanının en iyisi olan tasarımcılar ile çalışıyor ve sizlerin beğenisine birçok halı modeli sunuyoruz.

İnternet sitemizde de göreceğiniz üzere sayfalarca süren özel koleksiyon ve stillerimiz ile istediğiniz halıya ulaşabileceksiniz. Hangi halı modelimizi alırsanız alın, her zaman profesyonel hizmet ve yüksek kalite ile karşılaşacağınızın garantisini veriyoruz.  Çok renkli halılardan, soyut çalışmalara kadar birçok farklı seçenek sunuyoruz. İster canlı renkleri tercih ederek olduğunuz yere enerji verebilir isterseniz daha sakin tonları tercih ederek enerjinizi dengeleyebilirsiniz. Kararınız her ne olursa olsun, size her zaman en iyi hizmeti vereceğiz.

Soyut Halı Modelleri ile Sakinleşin

Stresli bir iş günü geçirdiniz ve dinlenmek için eve zar zor mu gittiniz? Günün bütün curcunasını arkanızda bırakacağınız, bastığınız an ferahlığını hissedeceğiniz halılarımız ile sizi destekliyoruz! Vogue Halı modern halı modelleri sadece modern bir görünüm sunmuyor. Yaratılan şık ve minimal görüntüyle birlikte gelen sakinlik de cabası!

Paketi açtığınızda sadece bir halı ile karşılamama sebebiniz de bu yüzden. Yumuşacık tüylerini hissettikten sonra üzerinden ayrılmak istemeyeceğiniz ürünler yaratıyoruz. Günün stresini atmanız ve kendinizi güvende hissetmeniz için sizlere en kaliteli salon halı modelleri sunuyoruz!

İç İçe Geçmiş Şekiller ile Evinizi Renklendirin

Evinizde yeni bir denge mi kurmak istiyorsunuz? Eğer renklere inanıyorsanız size önerimiz Piet Koleksiyonumuz olacak! Shell halımızı sunulan farklı ölçüler ile alabilir ve salonunuzun renk dengesini sağlayabilirsiniz. İç içe geçmiş şekiller ve daireden oluşan halımız kiremit, pas ve beyaz renklerin bir araya gelmesiyle oluşturuldu. Sunduğu etki o kadar dengeli ki kendinizi hem dinlenmiş hem de dengede kalmış, ferahlamış hissedeceksiniz.

Bünyamin Önel kimdir, nereli, kaç yaşında vefat etti? Bünyamin Önel neden öldü? Bünyamin Önel kimdir, nereli, kaç yaşında vefat etti? Bünyamin Önel neden öldü?

Halı modelleri ve fiyatları Vogue Halı güvencesi ile hazırlanıyor. Vogue güvencesi ile hazırlanan her bir model size en özel hissi de beraberinde getirmeyi başarıyor. Duygularınıza sığındığınız günlerde, ayaklarınız yumuşacık halıya basıp rahatlayabilir, yumuşak tonlar karşısında kendinizi arınmış hissedebilirsiniz.

Halı Tasarımlarında Masalsı Etki

Masalsı etkiyi yakaladığımız özel abstrack modellerimiz ile siz de kendi masalınızı yazabilirsiniz! El işçiliği ile hazırlanan özel modellerimiz, farklı renk ve modellerde üretilen özel halılarımız ve en önemlisi istediğiniz ölçüde alma özgürlüğünüz…

Vogue Halı’nın özgün tasarım anlayışı ve profesyonel çalışma modeli ile birleşen halı modelleri, eşsiz hisleri de beraberinde odalarınıza taşıyor. Siz halının keyfini çıkarırken bir yandan da kaymaz tabanlı halı modelleri ile düşme ve kayma gibi risklerin de önüne geçerek halınızın keyfini çıkarmaya devam edebileceksiniz.

Editör: TE Bilisim