Sarı hurda, yani genellikle pirinç ve buna benzer metaller, ekonomik değeri yüksek geri dönüşüm malzemeleri arasında yer alır. "Sarı hurda fiyatı" son dönemlerde birçok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Piyasadaki arz-talep dengesi, global ekonomik dalgalanmalar ve madencilik maliyetleri sarı hurda fiyatlarını doğrudan etkileyen unsurlardır.

Musluk Hurda Fiyatı

Sarı hurda fiyatı denildiğinde en çok merak edilen konulardan biri de musluk hurda fiyatıdır. Genellikle eski yapılardan, değişikliklerden veya endüstriyel kullanımdan elde edilen musluk hurdaları, sarı hurda kategorisine girer. Musluk hurda fiyatı, sarı hurda fiyatının genel seyrini takip eder ancak bazen özel alaşımların varlığına göre fiyat farklılıkları da gösterebilir.

Pirinç Hurda Fiyatı

Pirinç hurda fiyatı, sarı hurda fiyatı kapsamında en sık karşılaşılan ve takip edilen kategoridir. Piyasada sarı hurda fiyatı araştırması yapan birçok kişi ve firma, pirinç pirinç hurda fiyatını yakından takip eder. Bunun nedeni, pirincin endüstriyel uygulamalardaki yaygın kullanımı ve geri dönüşüm değerinin yüksek olmasıdır.

Sarı

Hurda Fiyatı

Sarı Hurda Fiyatı

115,24 TL /Kg

Musluk Hurda Fiyatı

Maldivler, İsrail Pasaportu Taşıyanların Girişine Yasak Getirdi mi? Maldivler, İsrail Pasaportu Taşıyanların Girişine Yasak Getirdi mi?

114,34 TL /Kg

Pirinç Araiş Hurdası

140,04 TL /Kg

Batarya Vana Su Saati

112,11 TL /Kg

Sarı Talaş Hurdası

130,17 TL /Kg

Ms 58 Ms 64 Ms 70

140,32 TL /Kg

Sonuç

Sarı hurda fiyatı, sektördeki hareketliliği ve ekonomik trendleri yansıtan önemli bir göstergedir. Musluk ve pirinç hurda fiyatı da bu genel seyrin önemli bileşenleridir. Gerek yatırımcılar gerekse geri dönüşüm sektörü için sarı hurda fiyatlarını yakından takip etmek, doğru ve bilinçli adımlar atabilmek adına büyük önem taşımaktadır.

Editör: Furkan Tuğrul