Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nde çifte bayram: Hem maaş hem ikramiye! Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nde çifte bayram: Hem maaş hem ikramiye!

Başkonuş yaylasında bu yıl ikincisi düzenlenen programa şehit ve gazi aileleri yoğun ilgi gösterdi. 
Birlik ve beraberlik mesajının verildiği programa Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Aile ve Sosyal politikalar il müdürü Mutlu Kaya ve ilgililer katıldı.
“Emeği geçenleri kutluyorum”
Programda kısa bir konuşma yapan Vali Ömer Faruk Coşkun,“Malum biliyorsunuz okullarımız ara tatilinde. Bu tatili fırsat bilerek güzel bir program düzenlenmiş. Bizler ailelerimizin mutluluğuna ortak olmak için buradayız. Ben programda emeği geçenlerini kutluyorum.”dedi. 
“Bizim birliğimiz kimse bozamaz”
Düzenlenen programı değerlendiren Alpedo Kervan Lezzet Grubu yönetim kurulu başkanı Sami Kervancıoğlu,“Bu programımızı geçen yılda düzenlemiştik, bu yılda tekrarladık. Burada şehit ve gazilerimizin yakınlarıyla bir ve bütün olduk. Güzel bir günü birlikte geçirdik. Ben her zaman bu kardeşlerimin yanındayım. Onların Sami dedesi olduğum için mutluyum. Allah devletimize milletimize, askerimize zeval vermesin. Bizim birliğimizi dirliğimizi kimse bozamaz dimdik ayaktayız. Diğer taraftan Serdar Erdoğan ve Serhan Bey başkonuş yaylasını turizm cenneti haline dönüştürmüşler. Onlara bu emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi. 
“Güzel bir program düzenledik”
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şube başkanı Mehmet Ali Küpeli ise,“Sami başkanımıza emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Tüm şehit ve gazi ailelerimizle burada güzel bir program düzenledik. Bize bu güzel tesisi açan Serdar Bey’e de çok teşekkür ediyorum.”dedi.

Editör: TE Bilisim