Yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicisinin beğenisini kazanan Senden Daha Güzel dizisi FOX TV kanalında yayınlanıyor. Özellikle gençlerin ilgisini çeken bir yapım olan Senden Daha Güzel dizisinin online bir şekilde takip edildiği de biliniyor. Bu durum gayet doğal olarak Senden Daha Güzel son bölüm izle platformlarına olan ilgiyi de arttırıyor. Bir de Senden Daha Güzel dizisinin popüler olmasına paralel olarak bu diziye yönelik soruların da sayısında ciddi oranda bir artış gözleniyor. Peki, Senden Daha Güzel dizisinin konusu nedir? Romantik konulu bir yapım olarak karşımıza çıkan Senden Daha Güzel dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte bu ve daha fazlası?

Senden Daha Güzel Dizisinin Konusu Ne?

Esfun Gaziantep’te babasıyla bir köyde yaşamaktadır. Annesi onu ve babasını tam 21 yıl önce terk etmiştir. Köyde babasıyla yaşayan Efsun bir dermatolog olmuştur. Hayatına da bu işi yaparak devam ediyordur. Bu sırada annesinden bir haber gelir. Annesi kızıyla görüşmek isteğini belirterek; onu İstanbul’a davet ediyordur.

Efsun’un annesi 21 yıl önce İstanbul’da gittikten sonra bir estetik kliniği açmıştır. Kendisi de ünlü bir estetisyen olmuştur. Annesi Efsun’u almak üzere bir de araç göndermiştir. Aracın şoförü de esasında bir estetik cerrahıdır. Ancak bu durumundan henüz Efsun’un pek de haberi yoktur. Her şey Efsun’un annesinin yanına gitmesiyle başlayacaktır.

Erden Timur neden istifa etti? Erden Timur neden istifa etti?

Senden Daha Güzel Dizisinin Oyuncu Kadrosu Nasıldır?

Güçlü bir oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Senden Daha Güzel dizisinin baş rollerini Cemre Baysel ile Burak Çelik canlandırmaktadır. Dizide Cemre Baysel Efsun karakterine hayat vermektedir. Burak Çelik ise dizinde bir cerrahı canlandırmaktadır. Ayrıca Senden Daha Güzel dizisinde Ebru Cündübeyoğlu ve Cem Kurtoğlu da rol almaktadır. Sevinç Erbulak, Sena Çakır ve Ozan Kaya Oktu gibi isimler de bu dizide rol almaktadır.

Editör: TE Bilisim