Davet, düğün, lansman, toplantı ve organizasyonlarının en önemli detaylarından olan sandalyeler, yalnızca oturup dinlenmek amaçlı değil, hem mekanın aurasını yükseltme, hem misafirleri konforla ağırlama, hem de mekanın dekorasyonuna estetik bir hava katmak amacıyla kullanılmaktadır. Estetik ve şık tasarımları ile sandalye anlayışına yeni bir boyut getiren düğün sandalyesi, mekana zenginlik ve modern bir görüntü katmaktadır.

Üçkardeşler düğün sandalye çeşitlerimiz ile iç ve dış mekanlarınızın sandalye organizasyonlarına katkıda bulunuyor, en ekonomik ürün seçeneklerimiz hizmetinize sunuyoruz.

%100 polipropilenden ürettiğimiz dayanıklı ve uzun ömürlü sandalyelerimiz, her mevsim güvenle kullanılabilecek kapasiteye sahiptir. Çizilme, yıpranma ve kırılmaya karşı dayanıklı yekpare tasarımı ile uzun ömürlü olan sandalyelerimiz, dekoratif, zarif ve portatif yapılarıyla da tüm beklentileri karşılayacak göz alıcı tasarıma sahiptir. Mukavemetli yapısı ile organizasyonların vazgeçilmez objeleri olmaya aday olan sandalyelerimiz, estetik sırt tasarımı, geniş oturma yüzeyi ve uygun boyutu ile konforlu bir kullanım olanağı sunmaktadır. Düğün sandalyesi çeşitlerimiz, farklı renk alternatifleri ile de her dekorasyona uyum sağlayacak niteliklere sahiptir.

Düğün Sandalyesi Modelleri

Sektördeki yeniliklerin takipçisi olarak her geçen gün ürün gruplarımıza kazandırdığımız farklı konsept sandalye çeşitlerimiz ile daha çağdaş ve modern mekanların dekorasyonuna katkıda bulunuyor ve bunu da en ekonomik ve ulaşılabilir hali ile hizmete sunuyoruz.

Avangard ve otantik tasarımları ile göz alıcı ve şık bir görünüme sahip olan düğün sandalyelerimiz, sadelikten yana olanlar için beyaz, siyahın asilliğinden yana olanlar için siyah, zengin ve asil görünümden yana olanlar için gold renk alternatifleri ile her zevke ve beğeniye hitap etmektedirler.

Altın sarısı, siyah ve beyaz renklerin sandalyeye kattığı zarafet ve otantik tasarım ile düğün ve davet salonlarının dekorasyonunu tamamlamaya aday olan bu ürün grubumuz, salonların gözdesi haline gelecektir.

Tiffany, Girit, Napolyon, Ferman, Semerkant düğün sandalyesi modellerimiz mekanlarınızın vazgeçilmez aksesuarları olacaktır.

Düğün Sandalyesi Özellikleri

Polimer yapısı ile dayanıklı ve uzun ömürlü olan sandalyelerimiz, tek parça tasarımları ile ayrılma, parçalanma yada kırılma gibi olumsuzluklardan uzak bir mukavemete sahiptir.

Sıcak ve soğuk hava olayları ile sudan etkilenmediği gibi sadece iç mekanlarda değil bu özelliği ile açık alan dış mekan organizasyonlarında da rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Çizilme, aşınma kırılma yada deforme olma gibi olumsuzluklardan uzak, uzun ömürlü yapısı ile ideal ve ekonomiktir.

Hafif olması rahat nakliye ve dekore etme kolaylığı sağladığı gibi, istiflenebilen yapıları ile de organizasyon sonrası rahat toplanma ve taşınma imkanı sağlamaktadır.

Yuvarlak, oval yada kare her çeşit masa tipine uyum sağlayabilmeleri açısından da ayriyeten avantajlı olan sandalyelerimiz, organizasyon süslemelerine uyumlu tarzlarıyla da modülerdir

Darbe ve deformasyona karşı maksimum mukavemeti ve düşük sürtünme katsayısı ile uzun yıllar aynı kalite ve performans da kullanıla bilmekte, bu yönüyle de firmaların ekstra bütçe ayırımlarını da bertaraf etmektedir.

Adet olarak satışa sunuluyor olması ve düşük bütçeli olması açısından özellikle organizasyon firmalarının tercihleri arasında yer alırken, bireysel ev ve mutfak ihtiyaçlarına da kullanılabilmektedir.

Mekanların havasını değiştirirken, daha gösterişli ve zengin bir görünüme kavuşturacak düğün sandalyesi çeşitlerimiz ile mekanlar sıradan görünümden sıyrılarak daha modern ve çağdaş bir atmosfere kavuşacaktır.

Düğün Sandalyesi Fiyatları

Ergonomik ve şık tasarımları ile son zamanların organizasyon sandalyelerinde en çok tercih edilen alternatiflerden olan sandalyelerimiz, uygun fiyatlarıyla da kolay ulaşılabilir avantajlar sunmaktadır. Adet olarak satışta olan ve farklı renk tonları ile her zevke hitap eden sandalyelerimizin fiyatları renk ve modeline göre değişkenlik göstermekte, her bütçeye hitap edecek seçeneklere sahip olmaktadır.