UEFA Konferans Ligi'nde yer alacak olan Fenerbahçe'nin rakipleri arasında bulunan Ludogorets takımı, merak konusu oldu. İşte Ludogorets ve Spartak Trnava hakkında merak edilen detaylar:

SPARTAK TRNAVA HANGİ ÜLKENİN TAKIMI?

Spartak Trnava, Slovakya'nın bir futbol takımıdır ve UEFA Konferans Ligi'nde Fenerbahçe'nin rakibi olarak yer almaktadır. Slovak futbolunun önemli temsilcilerinden biri olan Spartak Trnava, bu turnuvada kendi ülkesini başarıyla temsil etmeye çalışacak.

Mükremin Gezgin kimdir, kaç yaşında? Mükremin Gezgin'in sevgilisi kimdir, kaç yaşında? Mükremin Gezgin kimdir, kaç yaşında? Mükremin Gezgin'in sevgilisi kimdir, kaç yaşında?

LUDOGORETS KADROSUNDA KİMLER VAR?

Ludogorets, Bulgaristan'ın birinci liginde yer alan ve uluslararası arenada da adını duyurmuş bir futbol kulübüdür. UEFA Konferans Ligi'nde Fenerbahçe'ye rakip olan Ludogorets, güçlü ve yetenekli oyuncularıyla dikkat çekmektedir. Kadrosunda hangi oyuncuların yer aldığını ve hangi ligde mücadele ettiklerini öğrenmek için detaylara bir göz atalım:

Kaleciler:

Takac Dominik (Yaş: 24)
Vantruba Martin (Yaş: 25)
Defans Oyuncuları:

Gorosito Nicolas (Yaş: 35)
Kompan Miha (Yaş: 19)
Kosa Sebastian (Yaş: 19)
Kostrna Kristian (Yaş: 29)
Mikovic Martin (Yaş: 32)
Stetina Lukas (Yaş: 32)
Sulek Martin (Yaş: 25)
Ujlaky Marek (Yaş: 19)
Zeljkovic Adrian (Yaş: 21)

Orta Saha Oyuncuları:

Bainovic Filip (Yaş: 27)
Bukata Martin (Yaş: 29)
Daniel Erik (Yaş: 31)
Ofori Kelvin (Yaş: 22)
Oseni Azeez (Yaş: 20)
Paur Jakub (Yaş: 31)
Prochazka Roman (Yaş: 34)
Stefanik Samuel (Yaş: 31)

Forvet Oyuncuları:

Azango Philip (Yaş: 26)
Djuricin Marco (Yaş: 30)
Ristovski Milan (Yaş: 25)

Teknik Direktör:

Gasparik Michal (Yaş: 41)

Ludogorets, Bulgaristan'ın en güçlü kulüplerinden biri olarak bilinir ve UEFA Konferans Ligi'nde de iddialı bir performans sergilemeye çalışacaktır.

Fenerbahçe'nin Ludogorets ve Spartak Trnava ile karşı karşıya geleceği UEFA Konferans Ligi mücadelesi, futbolseverlerin heyecanla beklediği bir etkinlik haline gelmiştir. Takımların bu turnuvadaki performansları, uluslararası futbol sahnesindeki önemli gelişmeler arasında yer alacaktır.