Bu beyaz eşyaları genel olarak üstün konforu yakalayabilmek adına faydalı ürünlerdir. Gün gelir yakalamış olduğumuz konforu kaybedeceğimiz tatsız arızalar ile karşılaşabiliriz. Bu gibi durumlarda subzero servisi hizmeti almak için beyaz eşya klima servis ile iletişim kurmak gereklidir. Buzdolabınızın verimli bir şekilde çalışması yiyeceklerin buzdolabına ve raflara yerleştirilme şekline bağlıdır. Öncelikli olarak raflara çok fazla yiyecek yerleştirilip yerleştirilmediğini ve yiyeceklerin buzdolabının duvarlarına temas edip etmediğini kontrol etmelisiniz. Tepsiler ve tabaklar havalandırma ızgaralarını tıkamayacak şekilde yerleştirilmelidir. Tüm ızgaraların temiz olup olmadığını kontrol edin. Izgara çıkışlarını tıkayan yiyecek kaplarının yerlerini değiştirin. Tüm bunlara rağmen buzdolabınızın soğutma arızası devam ediyorsa bu durumda Subzero servisi ile iletişime geçin.

Esra Erol Rabia Sude Gezen - Selen Yıldız olayı nedir? Selen Yıldız kimdir? Esra Erol Rabia Sude Gezen - Selen Yıldız olayı nedir? Selen Yıldız kimdir?

Subzero Servisi Arızaları
Buzdolabınızın sebzelerinde su varsa su kanalındaki delik tıkanmış olabilir. Cihazla birlikte temin edilen fırçayı kullanarak kanalı temizleyebilirsiniz. Termostat derecesi düzgün bir şekilde ayarlanmamış olabilir. Sıcaklık daha yüksek bir seviyede ayarlanmalıdır. Kış aylarında cihazın termostat ayarı 1 ile 2 arasında getirilmelidir. Buzdolabınızda bir gösterge bulunuyorsa göstergede yer alan sayıların tahmini veriler olduğunu unutmayın. Buzdolabının ideal sıcaklık derecesi 5 santigrattır. Subzero markalı buzdolabınızın motora yakın kısmından su geliyorsa cihaz kapılarının düzgün bir şekilde kapanıp kapanmadığını kontrol edin. Tüm bunlara rağmen buzdolabınızda sorun devam ediyor ise Subzero servisi ile irtibat kurmanız önerilir.

Subzero Buzdolabı Termostatı
Subzero markalı buzdolabınızın kapılarını düzgün bir şekilde kapatmaya özen gösterin. No frost modellerde derin dondurucu bölmesinin buhar gözünde buz birikebilir ve hava dolaşımının düzgün bir şekilde sağlanmasına engel olabilir. Cihaz kapılarının kapalı olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Entegre buzdolabı modelleri havalandırma için yeterli alan olacak şekilde monte edilmelidir. Aynı şekilde solo buzdolaplarını monte ederken hava dolaşımının düzgün bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak için buzdolabının arka kısmı ile duvar arasında yeteri kadar boşalmalıdır. Hava dolaşımının düzgün bir şekilde gerçekleşip gerçekleşmediğini mutlaka kontrol etmelisiniz. Sonra buzdolaplarında cihaz ile birlikte temin edilen ara parçaların cihazın arka kısmına düzgün bir şekilde takıldığından emin olmalısınız. Cihaz montajı için mutlaka profesyonel bir Subzero servisi desteği almalısınız.

Subzero Buzdolabı Montajı
Subzero markalı buzdolabınız zemine düzgün bir şekilde yerleştirilmemiş ise ya da duvara veya öteki mutfak eşyalarına değiyor ise cihaz sallanabilir. Buzdolabınız aşırı derecede sallanıyor ise iç kısımdaki raflar birbirine çarpıyor ya da yanlış yere yerleştirilmiş olabilir. Bu nedenle buzdolabınız yerleştirilirken mutlaka uzman servis desteği almalı ve bu şekilde göre montajı yapılmalıdır. Subzero marka buzdolaplarınızın montajı bakımı onarımı ve tamiri için beyaz eşya klima servis sitesini ziyaret ederek ihtiyacınıza uygun olan servis hizmetini talep edebilirsiniz.