Osmaniye'de Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Adana, Gaziantep, Kahramanmaraş ve Hatay illerinde maymuncuk kullanarak ev ve iş yerlerinden hırsızlık yapan şüphelilere yönelik başarılı bir operasyon gerçekleştirdi.

KILIÇ DEĞİŞTİRİP SAHTE KİMLİK KULLANARAK SUÇ İŞLEYEN ŞÜPHELİLER YAKALANDI

Ekipler, hırsızlık olaylarını gerçekleştirmek amacıyla kılık değiştirip sahte kimlik kullanan şüphelilerin peşine düştü. Bu kapsamda, gerçek kimliklerini ve saklandıkları adresleri tespit eden ekipler, etkili bir operasyonla suç örgütünü çökertti.

Başkan adayı Toptaş: Hemşehrilerimizin güvenine layık olmak için var gücümüzle çalışacağız Başkan adayı Toptaş: Hemşehrilerimizin güvenine layık olmak için var gücümüzle çalışacağız

EŞ ZAMANLI OPERASYON İLE 6 ŞÜPHELİ YAKALANDI

Osmaniye Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği eş zamanlı operasyon sonucunda, Ayhan Ç., Ayşe G. ve Sedef Ç. isimli şahıslar adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Ancak, Sakine K., Mustafa D. ve İpek Ç. isimli şahıslar tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bu başarılı operasyon ile şehir genelindeki hırsızlık olaylarına karşı önemli bir adım atılmış oldu. Emniyet birimleri, suç örgütlerine karşı kararlılıkla mücadelesini sürdürüyor.