Survivor All Star'ın dün akşamki bölümünde, heyecan dolu bir dokunulmazlık oyunu daha geride kaldı. Ancak Mavi Takım, Poyraz'ın ani veda etmesinin ardından düşüş yaşayarak 3. dokunulmazlık oyununu da büyük bir farkla kaybetti. İşte tam da bu noktada, Acun Ilıcalı'nın Ogeday üzerindeki eleştirileriyle gerginlik başladı.

ACUN ILICALI'NIN OGEDAY'A YÖNELİK SERT SÖZLERİ!

Konseyde söz alan Acun Ilıcalı, Mavi Takım'ın yaşadığı başarısızlığı değerlendirirken oldukça sert ifadeler kullandı. Ilıcalı, takımın motivasyon eksikliği ve birbirine destek olmaması gibi unsurları vurgulayarak, "Belki de üç ay sonra Survivor'da bir takımın iflasını konuşacağız. Fark yiyen bir takım gördüm ama şu duruma düşen bir takım az gördüm. Survivor'da kazanmak için hiçbir motivasyonu olmayan. Birbirine hiçbir şekilde destek vermeyen ve bugün itibariyle Survivor'da misyonunu tamamlamış bir takım görüyoruz." ifadelerini kullandı. Ayrıca, takımın Poyraz'ın liderliğine olan bağımlılığına da dikkat çeken Ilıcalı, Ogeday'ın da performansının yetersiz olduğunu belirtti.

OGEDAY'DAN ACUN ILICALI'YA TEPKİ!

Acun Ilıcalı'nın sözlerine tepki gösteren Ogeday ise kendisine yöneltilen eleştirilere karşı savunma pozisyonuna geçti. Ogeday, "Takımın en yüksek performansının bende olduğunu ve liderlik yapmam gerektiğini söylüyorsunuz. 'Bençte oturdun' dediniz. Dört aydır elimden geleni yapıyorum ve hiç dört ay bunu bana demediniz. Bugün hiç olmadığım gibi bençte oturdum, sadece bir gün. Dört ayla ilgili hiçbir şey demeyip, bugünü söylüyorsunuz. Şu an bana ağır bir misyon yüklüyorsunuz." şeklinde konuşarak tepkisini dile getirdi.

Bahçenize Bu Bitkileri Ekin, Keneleri Def Edin Bahçenize Bu Bitkileri Ekin, Keneleri Def Edin

Sonuç olarak, Survivor'da yaşanan bu gerginlik, takımlar arasındaki dinamiklerin ve bireysel performansın ne kadar kritik olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Acun Ilıcalı'nın eleştirileri ve Ogeday'ın tepkisi, gelecek bölümlerde takım içi ilişkilerin nasıl şekilleneceğini merakla bekletiyor.