Milli Piyango'nun düzenlediği Süper Loto çekilişinin 21 Ocak tarihinde gerçekleşen çekilişinde, tarihi bir an yaşandı.

“Bilerek ve isteyerek iftira atmanın ‘melunluk’ olduğunu hatırlatırız” “Bilerek ve isteyerek iftira atmanın ‘melunluk’ olduğunu hatırlatırız”

6 bilen tek kişi, rekor ikramiye olan 207 milyon 314 bin 50 lira tutarındaki büyük ödülü kazandı.

Bu özel kupon, Kahramanmaraş'ta bulunan bir bayiden satın alındı.

ŞANSLI MİLYONERİN KİMLİĞİ HENÜZ BELLİ DEĞİL

Samsun Çarşısı'ndaki Milli Piyango bayisinde oynanan kuponun sahibi henüz ortaya çıkmazken, şehirde büyük bir heyecan yaşanıyor.

Bayi işletmecisi Kemal Salan, talihlinin bir an önce ortaya çıkmasını dileyerek, olayın ardından sürekli müşterilerini arayarak talihlinin kim olduğunu öğrenmeye çalıştığını belirtti.

toto

"TALİHLİ, ŞEHRİ HEYECANLANDIRIYOR"

Kahramanmaraşlılar, Süper Loto'nun en büyük ikramiyesini kazanan kişinin kim olduğunu merakla bekliyor. Bayi işletmecisi Salan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Süper Loto'nun en büyük ikramiyesi olan 207 milyon 314 bin TL'yi kazanan talihli henüz ortaya çıkmadı. Çekilişin ardından aradığımız, ulaşamadığımız müşterilerimiz oldu. Talihlinin bir an önce ortaya çıkmasını bekliyoruz" dedi.

15 KİŞİ DE 92 BİN 413 LİRA KAZANDI

Süper Loto çekilişinde 6 bilen tek kişi haricinde, 21 Ocak tarihinde 5 bilen 15 kişi de şanslı sayıları doğru tahmin ederek kişi başı 92 bin 413 lira ikramiye kazandı.

Bu tarihi çekiliş, Kahramanmaraşlılar arasında büyük bir heyecan ve merakla beklenirken, kazanan talihlinin bir an önce ortaya çıkması bekleniyor.

super-loto