TRT 1'in reyting rekortları kıran dizisi Teşkilat, 111. bölümle sezon arası veriyor. Milli İstihbarat Teşkilatı'nın kahramanlık öykülerini ekrana taşıyan dizi, izleyicileri nefes kesen maceralara sürükledi. Dizinin baş karakteri Ömer'e hayat veren yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım ise hayranlarına veda etmeye hazırlanıyor.

Efsane geri dönüyor! Çukur dizisi yeni bölümleriyle... Efsane geri dönüyor! Çukur dizisi yeni bölümleriyle...

KULİS BİLGİLERİ: VEDA SEBEBİ YOĞUNLUK MU?

Kulislerden sızan bilgilere göre, Murat Yıldırım iki sezon boyunca başarıyla canlandırdığı Ömer karakterine veda edecek. Edindiğimiz bilgilere göre, yoğun çalışma temposu ve yeni projeler için zaman ayırmak isteyen Yıldırım, Teşkilat'tan ayrılma kararı aldı.

REKLAM FİLMLERİYLE DE ADINDAN SÖZ ETTİRDİ

Son dönemde peş peşe rol aldığı reklam filmleriyle de adından söz ettiren Yıldırım, yeni sezonda hangi projelerle karşımıza çıkacağını merak konusu yaptı. Teşkilat hayranları ise Ömer karakterinin diziden nasıl ayrılacağını ve hikayenin nasıl devam edeceğini merakla bekliyor.

MURAT YILDIRIM'DAN VEDA MESAJI GELECEK Mİ?

Murat Yıldırım'ın Teşkilat'tan ayrılışıyla ilgili resmi bir açıklama henüz yapılmadı. Oyuncunun veda mesajı yayınlayıp yayınlamayacağı da merak konusu.