Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), son günlerde medyada dolaşan A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Stefan Kuntz'un istifasıyla ilgili spekülasyonları kesin bir dille yalanladı.

TFF, resmi X hesabından yaptığı açıklamada, Stefan Kuntz'un ayrılığına dair çıkan haberlerin ve iddiaların gerçeği yansıtmadığını vurguladı. Kulüp tarafından yapılan açıklamada, şu ifadeler yer aldı:

"Haber kaynaklarından son günlerde sıkça yer bulan A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz'un istifasıyla ilgili haberlerin ve spekülasyonların gerçekle hiçbir ilgisi bulunmamaktadır.

Türkiye Futbol Federasyonu, Stefan Kuntz'un sözleşmesinin halen devam ettiğini ve bu konuda kesin bir bilgi vermek amacıyla 20 Eylül Çarşamba günü TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ile bir toplantının Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde düzenleneceğini açıklamıştır."

BEDAVA CANLI MAÇ İZLE Tuzlaspor-Şanlıurfaspor 30 Eylül TRT Spor LİNK BEDAVA CANLI MAÇ İZLE Tuzlaspor-Şanlıurfaspor 30 Eylül TRT Spor LİNK

Bu gelişme, futbol camiasında büyük bir merakla beklenirken, Stefan Kuntz'un geleceği hakkında resmi bir duyuru yapılması bekleniyor.