ATV ekranlarında gündüz kuşağında yayımlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, her gün yeni bir kayıp vakası, cinayet veya vahşetle izleyiciyi şaşırtmaya devam ediyor. Türkiye'yi derinden sarsan son cinayet vakasının detayları ortaya çıktıkça, izleyiciler ve Müge Anlı, adeta şok üzerine şok yaşadı.

EŞİNİN KAYBOLMASIYLA ORTAYA ÇIKAN GERÇEKLER

Kahramanmaraş'tan eşinin kaybolduğunu belirterek Müge Anlı'nın programına başvuran M., kayıp eşi G.'nin programa katılarak şiddet ve istismara maruz kaldığını açıkladı. Bu itiraf, olayın perde arkasında daha da dehşet verici iddiaların ortaya çıkmasına yol açtı.

KAN DONDURAN İDDİALAR

G.'nin akrabası A., G.'nin para karşılığında erkeklerle birlikte olduğunu ve bir kişiyi öldürerek, cesedini kıyma makinesinde parçalayıp lavabo giderinden akıttıklarını öne sürdü. A.'nın iddiasına göre, öldürülen kişi G.'nin eski kocasının üstüne kaydettirdiği çocuklarından birinin babasıydı.

KORKUNÇ DETAYLAR

A., yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Baki Özdoğan'ın Objektifinden: Kahramanmaraş'ta Leyleklerin Sıcağa Tepkisi Baki Özdoğan'ın Objektifinden: Kahramanmaraş'ta Leyleklerin Sıcağa Tepkisi

"D. Amcam bu adamdan korktuğu için adını T. olarak değiştirdi. Adamdan kurtulamayınca, eve konuşmak için çağırıp öldürdüler ve cesedini kıyma makinesinde parçaladılar. C. babaannem sürekli o adamın pis koktuğunu anlatırdı."

MİDE BULANDIRAN İDDİALAR

Programdaki mide bulandıran ayrıntılar bununla da sınırlı kalmadı. G., annesiyle birlikte Müge Anlı'nın programına katılırken, canlı yayına telefonla bağlanan bir kişi, G.'nin annesinin cinayette kullanılan kıyma makinesinde et çekip, salça yapıp başka insanlara sattığını iddia etti.

Bu dehşet verici olayın tüm detayları, Türkiye'nin gündemine oturmuş durumda. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, ortaya çıkan bu vahşetle izleyicileri ekran başına kilitliyor.

(Haber: Yavuz Tozan)

Editör: İsa Aslantaş