Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, spor tutkunlarının gözdesi Türkiye Offroad Şampiyonası'nın final etabına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

ICRYPEX, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED), ve Kahramanlar Offroad Spor Kulübü iş birliğiyle düzenlenecek olan etkinlik, 2 ve 3 Aralık tarihlerinde Kahramanmaraş'ın eşsiz atmosferine sahip Kapıçam Tabiat Parkı'nda gerçekleşecek.

48 SPORCU, 24 ARAÇLA KIYASIYA MÜCADELE EDECEK

Sezonun 7. ve son yarışında, 4 ayrı kategoride toplam 24 araç ve 48 sporcu, şampiyonanın zirvesine ulaşabilmek için büyük bir mücadele verecek.

1 Aralık Cuma günü saat 15.30’da Milli İrade Meydanı'nda düzenlenecek start seremonisiyle başlayacak olan yarış, Cumartesi ve Pazar günleri boyunca Kapıçam Tabiat Parkı'nda nefes kesen anlara sahne olacak.

KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN SPORSEVERLERE DAVET

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, sporseverleri bu heyecan dolu etkinliğe davet ederken, offroad tutkunlarını Kapıçam Tabiat Parkı'nda gerçekleşecek şampiyonanın finalini kaçırmamaya çağırıyor.

ICRYPEX VE TOSFED İŞBİRLİĞİYLE UNUTULMAZ ANLAR

ICRYPEX ve Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) iş birliğiyle düzenlenen bu unutulmaz etkinlik, offroad tutkunlarına heyecan dolu anlar yaşatacak.

Galatasaray - Sparta Prag (CANLI iZLE) Justin Tv Bein Sports HD Selçuk Sports HD Taraftarium24 GS ACS canlı maç izle Galatasaray - Sparta Prag (CANLI iZLE) Justin Tv Bein Sports HD Selçuk Sports HD Taraftarium24 GS ACS canlı maç izle

Kahramanmaraş'ta gerçekleşecek olan final etabı, sporseverleri ve offroad tutkunlarını bir araya getirerek unutulmaz bir atmosfer yaratacak.