Müge Anlı'da geçtiğimiz hafta herkesi şok eden bir olay gündeme geldi. Bir ailenin evde bir adamı öldürüp kıyma makinesinde çektiği ve lavabodan akıttığı iddiası adeta kan dondurdu. Günlerdir konuşulan kıyma makinesi Müge Anlı canlı yayına getirildi.

Tüm Türkiye günlerdir Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme getirilen kıyma makinesi cinayetini konuşuyor. Nikahsız yaşadığı Güllü'nün evden kaçtığını söyleyen Mehmet programa katıldı ve sonrasında ise kan donduran iddialar ortaya çıktı.

CESEDİ KIYMA MAKİNESİNDE ÇEKTİLER

Güllü Çolak bulundu ancak sonrasında yayına katılan akraba Ahmet, bir cinayet işlediklerinden bahsetti. Güllü ve annesinin yıllar önce bir adamı öldürüp cesedi kıyma makinesinden çektiklerini anlattıklarını söyleyen akrabanın bu iddiası ağızları açık bıraktı.

İddiaya göre, cinayet işlendikten sonra makineden salça çekip dışarıya satan aile makineyi sonrasında da elden çıkardı. 10 bin TL gibi yüksek bir değeri olan makine, satın alan kişinin ifadesine göre 500 TL'ye verildi.

Ali Avgın’dan “Maraş Romanları”na Dair Çarpıcı Açıklamalar Ali Avgın’dan “Maraş Romanları”na Dair Çarpıcı Açıklamalar

'METAL KAŞIĞI BULGUR TANESİ KADAR PARÇALIYOR'

Güllü, bu iddiayı yalanlasa da satın alan kişi bu makineyi Güllü'nün abisinden aldığını söyledi. Anlı, iddialara göre makinenin içine düşen metal kaşığı bulgur tanesi kadar parçaladığını da aktardı. Kıyma makinesini Mehmet'in başkasına sattığı iddia edilmişti. Yayının ardından bir izleyici, bahsi geçen kıyma makinenin annesine satıldığını ileri sürdü. İzleyici, "makine kemiğin formunu değiştirecek kadar güçlü bir makine. Annem yanlışlıkla içine metal kaşık düşürmüştü, kaşık bulgur tanesi gibi küçüldü" iddiasında bulundu.

Herkesin merak ettiği o makine bugün canlı yayına getirildi. Programdaki o anlar kısa sürüde gündem oldu. Gizli tanık, Güllü'nün kardeşi Mehmet Çolak'ın define işleriyle ilgilendiğini, Mehmet Çolak ve bir adamı define ararken gördüğünü, define aranan cihazın üzerinde bir etiket olduğunu, etiketin üzerinde mavi kalem ile "Mehmet Bayır" yazdığını, cinayete kurban giden adamın Mehmet Bayır olabileceğini ifade etti.

Müge Anlı ise "Bu makine eski bir makine... Böyle demir kaşık çekebilecek, insanın öldürülüp cesedinin yok edilmesi için kullanıldığı söylenen sanayi tipi makinelerin ev ortamına olacaksa da bir alıcısı, kim aldı kim etti, kayıt altına alınarak satılması lazım. Demek ki bu makineler kayıt altına alınmadan satılmamalı. Suçu örtbas iddia edilerek kullanıldığı iddia ediliyor." diye konuştu.

NE OLMUŞTU

Başkasıyla evli olan ve Güllü ile aşk yaşayan Mehmet ise Müge Anlı ile Tatlı Sert'e katıldı. Mehmet genç kadının bulunması için Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. 

Güllü ise yayına bağlanıp Mehmet'ten şiddet gördüğünü istismara uğradığını söyledi. Mehmet'in kendisinden sonra iki evli kadını daha kaçırdığını, bu kadınları kandırıp altınlarını aldığını, o kadınların da yuvasını yıktığını anlattı. 6 Haziran tarihli canlı yayında ise inanılmaz gelişmeler yaşandı.

Editör: İsa Aslantaş