ATV ekranlarının reyting rekortmeni programı Müge Anlı'da bu hafta da izleyenleri şoke eden bir olay yaşandı. Bir baba, 29 yaşındaki üvey annesiyle 19 yaşındaki oğlunun kaçtığını iddia ederek Müge Anlı'dan yardım istedi.

cfc-dc-rujm

"BENİM TORUNUMU DOĞURACAK"

Umut Yetik isimli baba, Müge Anlı'ya bağlanarak gözyaşlarına boğuldu ve öfkeyle şunları söyledi:

Pendik'te Vahşi Cinayet! Katil Cesedi Parçaladı, Konteynerlere Attı! Pendik'te Vahşi Cinayet! Katil Cesedi Parçaladı, Konteynerlere Attı!

"Bu kadın bu şahıstan hamile kalsa benim torunumu doğuracak! Bu tezgahı 1 yıl önceden planladılar. Eşim Tuğçe beni boşanmaya ikna etti. Boşanırsak kozmetik dükkanı açarız, kadın yardımlarından faydalanırız deyip beni kandırdı. Boşandık ama velayet annede olduğu için oğlumu kaçırdılar. 10 aydır birliktelermiş!"

fxcv-vdv-uhqt

İDDİALAR DOĞRULANDI MI?

Tüm Türkiye'yi şaşkına çeviren bu olayda iddiaların odağındaki Tuğçe Akpençe de canlı yayına bağlandı. Kocasından şiddet gördüğünü ve üvey oğluyla 8-9 ay önce ilişkiye başladığını itiraf etti.

Peki bu çarpık ilişkinin arkasındaki gerçek ne? Baba Umut Yetik'in iddiaları doğru mu? Tuğçe Akpençe neden üvey oğluyla birlikte oldu? Bu soruların cevabı Müge Anlı'da!