Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde 31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Yeniden Refah Partisi adayı Mehmet Karaca, sandıktan zaferle çıktı. Türkoğlu'nun yeni Belediye Başkanı olan Karaca, ilçeye hizmet etmeye hazır olduğunu söyledi.

Köklü Bir Geçmiş

Karaca, ilk, orta ve lise eğitimini Türkoğlu'nda tamamladı. Anadolu Üniversitesi Lojistik ve Emlak Bölümü'nden mezun olan Karaca, ticarete atıldı. 15 yıl boyunca muhtarlık ve ziraat odası başkanlığı görevlerinde bulunan Karaca, edindiği tecrübeyi Türkoğlu'na hizmet için kullanmaya karar verdi.

Türkoğlu halkı iftar organizasyonunda buluştu Türkoğlu halkı iftar organizasyonunda buluştu

Yeniden Refah Rüzgarı Türkoğlu'nda

31 Mart 2024'te yapılan yerel seçimlerde Yeniden Refah Partisi'nin Türkoğlu Belediye Başkanı adayı olan Karaca, rakiplerini geride bırakarak büyük bir zafer kazandı. Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Türkoğlu'nda sevinç gösterileri düzenlendi.

Türkoğlu'nda Yeni Bir Dönem Başlıyor

Mehmet Karaca'nın başkanlığıyla Türkoğlu'nda yeni bir dönemin başladığına inanılıyor. Karaca'nın deneyimi ve vizyonunun Türkoğlu'nu daha modern ve yaşanabilir bir ilçe yapacağına dair hemşehrileri arasında büyük bir umut var.