Tüy dökücü krem, istenmeyen tüylerden kurtulmanın bir yoludur. Özellikle hassas cilde sahip kişiler için tercih edilir. Krem sürüldüğü bölgelerdeki tüyleri zayıflatır ve dökülmesine neden olur. Kullanımı kolaydır ve epilasyon kısa sürede tamamlanır. Tüy dökücü kremin etkisini hemen hissedebilirsiniz. Epilasyon ürünleri, cildinize andan itibaren tazelik verir.

Tüy Dökücü Krem

Maldivler, İsrail Pasaportu Taşıyanların Girişine Yasak Getirdi mi? Maldivler, İsrail Pasaportu Taşıyanların Girişine Yasak Getirdi mi?

Tüy dökücü krem, cildin nem seviyesini dengeleyen bileşenler içerir. Kullanımdan sonra cilt yumuşak ve elastiktir. Bu kremler ile tahriş ve kızarıklık gibi sorunlar ortadan kalkar. Saç inceliğinin etkisi köküne kadar iner ve sonraki saçlar daha da zayıflar. Bir sonraki seansı erteleseniz bile cildiniz pürüzsüz kalacaktır. Yeni saçınızda kahverengileşme hissetmeyeceksiniz. Tüm epilasyon ürünleri, istenmeyen tüyleri kolayca gidermek için kullanılır. Tüy dökücü kremler, spreyler, köpükler, yağlar ve serumlar şeklinde sunulmaktadır. Kullanımı kolay olanı seçebilirsiniz. Krem ürünleri doğrudan cilde uygulanabilir. Krem tüplerde satılır ve spatula yardımı ile sürülür.

Hassas Ciltler İçin Tüy Dökücü Krem Ürünleri

Hassas cilde sahip kişiler için spreyler tercih edilir. Sprey krem cilde püskürtülerek uygulanır. Spatulasız tüy dökücü krem türü olduğu için cilde dokunmanıza gerek yoktur. Köpük formunda ise uygulama yapılacak alana bastırmak ve etkiyi beklemek yeterlidir. Köpüğün şekli genellikle ince saçlar için etkilidir. Pürin tüy dökücü gibi yağ formundaki ürünler genellikle tüy döktükten sonra kullanılır. Tüy dökücü kremler olarak da bilinen bu ürünlerin temel işlevi, tüyleri zayıflatmak ve bir sonraki çıkışta daha da azaltmaktır. Birkaç seansta yağ kullanmak size kesin bir çözüm sağlayabilir. Tüy dökücü kremler olarak da bilinen, tüyleri zayıflatmak ve bir sonraki çıkışta daha da azaltmaktır. Birkaç seansta yağ kullanmak size kesin bir çözüm sağlayabilir.

Editör: TE Bilisim