Twitter birçok kişiyle etkileşim içerisinde bulunabileceğiniz büyük bir sosyal medya platformudur. Twitter ‘da kişiler tweetler paylaşarak fotoğraflar paylaşarak ya da videolar paylaşarak birbirleri ile etkileşim halinde bulunabiliyorlar. Twitter ’da başkalarının sizlere vermiş olduğu beğenileri görebiliyorsunuz. Aynı zamanda başka hesaplarını hesaplarında beğenilerini görebiliyorsunuz. Fakat bazı durumlarda Twitter beğenileri gözükmez. Bu gibi sorunları yaşadığınızda sorunu çözmek için öncelikle sorunun neden kaynaklandığını öğrenmeniz gerekir.
Twitter beğenilerinin gözükmemesi bakmak istediğiniz hesabın gizli olması internet bağlantınızın olmaması, Twitter uygulamasının güncel olmaması gibi çeşitli nedenlerden dolayı olabiliyor. Bu gibi konuları kontrol ettikten sonra Twitter'daki beğenileri görebilirsiniz. Aynı zamanda Twitter beğeni satın al hizmetini veren Bayigram sitesini ziyaret ederek yüksek miktarda beğeni paketleri satın alabilirsiniz. Bu paketleri uygun fiyatlar ile satın almak için siteyi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Twitter Beğeniler Nerede?
Twitter ‘da paylaşmış olduğunuz içeriklerin beğenilerini ve kimlerin beğeni verdiğini profilinize girdiğinizde detaylı bir şekilde inceleyebiliyorsunuz. Twitter fotoğraflarınızın ya da videolarınızın hemen alt kısmında beğeniler bölümü bulunur. Favori simgesine tıklayarak beğenilerinizi inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda başka hesapların beğenilerini de hesap içerisinde paylaşılan gönderilerin favori kısmına tıkladığınızda detaylı bir şekilde inceleyebiliyorsunuz.

SİGARA FİYATLARI NE KADAR OLDU? 3 Haziran bugün sigaraya zam mı geldi? Bugün sigara fiyatları ne kadar, kaç TL? SİGARA FİYATLARI NE KADAR OLDU? 3 Haziran bugün sigaraya zam mı geldi? Bugün sigara fiyatları ne kadar, kaç TL?

Twitter'da paylaşmış olduğunuz içeriklerin kısa bir süre içerisinde yüksek beğenilen alabilmesi için beğeni paketlerini inceleyebilirsiniz. Twitter favori satın al hizmetine güvenilir bir şekilde veren Bayigram sitesini ziyaret ederek Twitter hesabınız için birçok beğeni paketi satın alabiliyorsunuz. Üstelik aldığınız bu paketleri uygun fiyatlar ile de alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Twitter Beğeni Nasıl Kaldırılır?
Twitter ‘da takip etmiş olduğunuz kişiler için ve onların paylaşmış olduğu gönderiler için beğeni yapabiliyorsunuz. Yapmış olduğunuz beğenileri geri kaldırma imkanına da sahip olabilirsiniz. Beğeni butonunun üstüne tekrar tıkladığınızda beğeniniz o gönderilen kalkmış olur. Aynı zamanda başka kişilerin sizin hesabınıza vermiş olduğu beğenileri de kaldırabilirsiniz. Bunun için çeşitli yöntemler vardır. Bunlar arasında hesabı engelleyip daha sonrasında hesabın engelini kaldırmak gibi yöntemler bulunabilir.

Twitter'daki gönderileriniz için Favori satın al hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmeti güvenilir bir şekilde BayiGram sitesi ile almak mümkündür.

Editör: TE Bilisim