Uşak İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Şükraniye köyünde üreticilerle bir araya geldi. İl Müdür Yardımcısı Halil İbrahim Gürcan Eskisaray, İl Müdür Yardımcısı Mustafa Özen ve Çayır Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürü Ersan Altınay'ın katılımıyla gerçekleşen toplantıda, üreticilere tarımsal üretim planlaması, sözleşmeli tarım ve tarımsal desteklemeler hakkında bilgi verildi.

Uşak haberler'de ki bilgiye göre: Toplantıda, üreticilerin tarımsal üretim planlaması yaparken dikkat etmeleri gereken hususlar, sözleşmeli tarım kapsamında sağlanan destekler ve tarımsal desteklemelerden yararlanma şartları hakkında bilgiler verildi. Ayrıca, Şükraniye köyünde yapılan jeomembran çalışması yerinde kontrol edildi.

İl Müdürü Gürcan Eskisaray, üreticilerle bir araya gelerek, onların sorunlarını ve taleplerini dinlediklerini belirterek, "Üreticilerimizin üretimlerini daha verimli ve sürdürülebilir hale getirebilmeleri için gerekli desteği vermeye devam edeceğiz" dedi.

Özel bankalar emekli promosyonlarını güncelledi: İşte yeni tutarlar Özel bankalar emekli promosyonlarını güncelledi: İşte yeni tutarlar

Kaynak: Uşak Postası