Anneler Günü nedeniyle bir dizi ziyaretler bulunan Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer, eşi Dr. Selma Ünlüer Hanımefendi, ile birlikte,  "Anneler Günü" dolayısıyla şehit anneleri ve anjiyo ameliyatı olan Özel Kalem Müdürü Afşin Gül’ü evlerinde ziyaret etti.

Vali Ünlüer ve Eşi Dr. Selma Ünlüer Hanımefendi, ilk olarak Şehit Cumhuriyet Savcısı Mustafa Gül’ün eşi Seher Gül’ü evinde ziyaret etti.

Kahramanmaraş'ta Gençlere 19 Mayıs'ta 2 GB İnternet Hediyesi! Kahramanmaraş'ta Gençlere 19 Mayıs'ta 2 GB İnternet Hediyesi!

Seher Gül’ün Anneler Günü'nü kutlayan Vali Ünlüler ve eşi Dr. Selma Ünlüer Hanımefendi, anjiyo ameliyatı olan Şehit  oğlu Kahramanmaraş Valiliği Özel Kalem Müdürü Afşin Gül’e ve ailesine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

6439046651715548744

Daha sonra Vali Ünlüer, Şehit Mustafa Tatlı’nın annesi Bayram Tatlı ve Şehit Hüseyin Kılçık'ın annesi Ayşe Kılçık’a ziyarette bulunarak anneler gününü kutlayıp sağlıklı ömür dileğinde bulundular.

Şehitlerimizin anneleri ise Valimiz Mükerrem Ünlüer ve eşi Dr. Selma Ünlüer Hanımefendi’ye ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Ziyaretlerinde Valimiz Mükerrem Ünlüer ve eşi Dr. Selma Ünlüer Hanımefendi’ye İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürümüz Fatma Özay’da eşlik etti.