Xiaomi markasına ait olan 12 serisinden Mi 12X modeli oldukça fazla öne çıkıyor. Serinin birbirinden kaliteli telefon modellerinden birisi olarak hem donanımsal hem de tasarım açısından son derece kalitelidir. Öncelikle cihazda 6.28 inç boyutunda AMOLED ekran bulunur. 120 Hz yenileme hızına sahip olan bu ekran her zaman daha akıcı bir görüntü ve kullanım sunar. Cihaz içeriğine Pazaryon sitesinden erişebilirsiniz.

Aynı zamanda Xiaomi 12X modelinde uzun süreli kullanım sağlaması için hızlı şarj özellikli 4500 mAh batarya yer alır. Bunların yanı sıra hızlı şarj özelliği sayesinde kısa sürede tamamen şarj edilebilir. Kullanıcı ihtiyacına göre RAM ve depolama alanı da değişiyor. 128 GB ve 256 GB olmak üzere iki farklı depolama alanı seçeneği mevcuttur. Ram tarafından ise hem 8 GB hem de 12 GB tercihi yapılabilir.

Etkileyici Kamera Kalitesi

Xiaomi tarafından sunulan Mı 12X modelinde kamera kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen bir kamera oluyor. Öncelikle şunu belirtmek gerekir kir arkamda ikisi 50 MP biri 13 MP olmak üzere toplamda 3 adet kamera yer alır.

 Bununla birlikte önde ise 1 adet 32 MP kamera vardır. Hem ön kamerası ile hem de arka kameraları ile etkileyici fotoğraf ve videolar çekme konusunda avantaj sağlar. Xiaomi 12X modelinde yer alan bu kameraların yanı sıra işlemci de önemli bir özelliktir. Yeni nesil 8 çekirdekli işlemcisi ile performansı yüksektir. Bu şahane telefona Pazaryon sitesinden ulaşarak satın alabilirsiniz.

2023-2024 ders programı: Öğrencilerin yeni başarı kriterleri! 2023-2024 ders programı: Öğrencilerin yeni başarı kriterleri!

Kaynak: https://www.pazaryon.com/xiaomi-12x