Erdoğan imzayı attı: 28 Şubat Davası sanıklarıyla ilgili flaş gelişme! Erdoğan imzayı attı: 28 Şubat Davası sanıklarıyla ilgili flaş gelişme!

28 yaşındaki sosyal medya fenomeni Yağmur Taktaş, ABD'de kaldığı evde ölü bulundu. "İşte Benim Stilim" yarışmasıyla ünlenen ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan Taktaş'ın ölüm haberi sevenlerini yasa boğdu.

TAKINTILI SEVGİLİNİN CİNAYETİ Mİ?

Adana'dan ABD'ye göç eden Taktaş'ın cansız bedeni geçen hafta evinde bulundu. Otopsi sonucu ölüm nedeni netlik kazanırken, Taktaş'ın ailesi şoke edici bir iddiada bulundu. Aile, kızlarının daha önce sevgilisi tarafından darbedildiğini ve dalak ameliyatı geçirdiğini, bu nedenle cinayete kurban gitmiş olabileceğini savundu. Taktaş'ın Türk asıllı ABD vatandaşı sevgilisi A.C.F. hakkında şikayetçi olan aile, olayla ilgili soruşturmanın devam etmesini talep etti.

SOSYAL MEDYADA YAS DALGASI

Taktaş'ın ölüm haberi sosyal medyada da büyük üzüntüye yol açtı. Takipçileri ve sevenleri, fenomeni için taziye mesajları paylaşırken, cinayetin aydınlatılması için yetkililere çağrıda bulundu.

YAĞMUR TAKTAŞ KİMDİ?

"İşte Benim Stilim" yarışmasıyla ünlenen Yağmur Taktaş, kısa sürede geniş bir hayran kitlesi edinmişti. Paylaşımlarıyla dikkat çeken Taktaş, güzelliği ve tarzıyla birçok takipçisini etkilemişti. ABD'ye göç ettikten sonra da sosyal medya活動を sürdüren Taktaş, 28 yaşında trajik bir şekilde hayatını kaybetti.

CİNAYET SORUŞTURMASI DEVAM EDİYOR

Yağmur Taktaş'ın ölümünün arkasındaki sır perdesi aralanmaya çalışılıyor. Ailenin iddiaları ve otopsi sonuçları ışığında yürütülen soruşturma, cinayetin aydınlatılmasına yönelik umutları artırıyor. Taktaş'ın sevenleri ve tüm kamuoyu, bu trajik olayın faillerinin adalete teslim edilmesini bekliyor.