Yalova'da Polis, Narkotik Köpekleri ile Yapılan Operasyonda 10 Kişiyi Gözaltına Aldı

Yalova'da polis ekipleri, narkotik köpekleri Zeytin ve Gölge ile gerçekleştirdikleri aramalarda önemli bir operasyona imza attı. Yol uygulamaları ve anlık şok operasyonlarla kente çevre illerden uyuşturucu madde getirebilecekleri değerlendirilen şüphelilere yönelik operasyonlar düzenleyen Yalova Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, etkileyici sonuçlar elde etti.

Aramalarda 171 gram skunk, 49.46 gram sentetik kannabinoid, 49.44 gram metamfetamin, sentetik ecza grubu tablet, hassas terazi, uyuşturucu madde öğütücüsü, 2 av tüfeği, 8 tabanca ve bu silahlara ait 144 fişek ele geçirildi. Bu önemli buluntular, suç örgütlerine yönelik ciddi bir darbe niteliği taşıdı.

Operasyonlar sonucunda Y.Ç., S.S., B.A., F.T., A.Y., Ç.B., M.U., F.K., H.B.K. ve T.M. isimli 10 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheliler, emniyet birimlerindeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Yalova Emniyet Müdürlüğü, uyuşturucu madde ve suç örgütleriyle mücadelede kararlılığını sürdürerek kentteki güvenliği sağlama konusundaki çabalarını devam ettiriyor. Bu tür operasyonlarla toplumun huzur ve güvenliğini koruma amacını güdüyor.

İzmir'deki yangın hızla büyüyor: Yerleşim yerleri tehdit altında! İzmir'deki yangın hızla büyüyor: Yerleşim yerleri tehdit altında!

20230906aw024294-4

Kaynak: İHA