Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerini üstlendiği fenomen dizi Yargı, sezon finaliyle ekranlara veda ettiği anı unutulmaz kılmıştı.

Dizinin ne zaman geri döneceği konusundaki bilgi karmaşası sonunda aydınlandı. Senaristin kendi ağzından gelen açıklama, merakla beklenen yeni sezonun başlama tarihini netleştirdi.

YARGI DİZİSİ EYLÜL AYINDA GERİ DÖNÜŞ YAPIYOR!

Kanal D ekranlarında 63. bölümle sezon finali yaparak ekranlara veda eden Yargı dizisi, şimdiden yeni sezon için hazırlıklara başladı.

Sosyal medya platformlarında dizi kasım ayında geri dönecek şeklinde çıkan söylentilere artık son verildi.

Dizi senaristi Sema Ergenekon, kendi sosyal medya hesabından Eylül ayında yeni sezonun başlayacağını müjdeledi.

yargi-kasim-ayinda-mi-baslayacak-sema-ergenekon-son-noktayi-koydu

YARGI DİZİSİNİN YENİ SEZONDA NELER BEKLENİYOR?

Yargı dizisinin geçen sezon final yapacağına dair konuşulan söylentiler, reytinglerin etkisiyle sezon finalinin ertelendiğini göstermişti. Şimdi ise yeni sezonun heyecanıyla dolu bekleyiş başladı.

Yeni bölümlerde neler olacağı merak konusu. Başta Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu olmak üzere, dizinin sevilen oyuncu kadrosuyla ekrana dönmesi bekleniyor.

YARGI DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU KİMLERDEN OLUŞUYOR?

Yargı dizisi, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yanı sıra, Mehmet Yılmaz Ak, Uğur Aslan, Başak Gümülcinelioğlu, Zeynep Atılgan ve Arda Anarat gibi yetenekli oyuncuları bünyesinde barındırıyor. Bu oyuncu kadrosuyla Yargı, izleyicileri büyülemeye devam edecek gibi görünüyor.

Kurtlar Vadisi yıllar önce yayınlamış! İran-İsrail ile ilgili bomba gibi tespit Kurtlar Vadisi yıllar önce yayınlamış! İran-İsrail ile ilgili bomba gibi tespit

Yargı dizisinin yeni sezonunun başlamasıyla birlikte, hayranları yeni maceralar için sabırsızlanıyor. Eylül ayı geldiğinde ekran başına kilitlenmeye hazır olun!