Akdeniz Bölgesinin En Büyük Outdoor Mağazası Kahramanmaraş’ta açıldı!

Akdeniz Bölgesinin En Büyük Outdoor Mağazası Kahramanmaraş’ta açıldı!

Doğa tutkunlarının vazgeçilmez markası Bi kamping outdoor ilk mağazasını outdoor pazarının en önemli noktalarından biri olan Toptancılar sitesinde açtı. Açılışa özel avantajlar ve sürpriz fiyatlarla müşterilerini karşılayan bi kamping, aklı doğada olanları yeni mağazasına bekliyor.

Doğa tutkunlarına her sezon yepyeni modelleriyle eşlik eden bi kamping, 2021 yılı hedefleri doğrultusunda ilk fiziksel mağazasını Kahramanmaraş’ta toptancılar sitesi içerisinde açtı. Hem doğada hem de şehirde konforundan ve stilinden ödün vermeyenlerin vazgeçilmez markası bi kamping’ın birbirinden farklı  outdoor ürünlerine, artık Kahramanmaraş’ta açtığı mağazasından da ulaşılabilecek. Üstün yenilik ve pratik marka sevenlerin, aklı doğada olanlara hitap eden bi kamping outdoor , açılışa özel avantajlar ve sürpriz fiyatlarla müşterilerini karşılıyor.

Kahramanmaraş’ta ilk Outdoor mağazasını açan bi kamping, 107 m2´lik 2 kat alanda ferah mağaza alanı ve geniş ürün yelpazesi çadır, seyyar ocak, kamp malzemeleri outdoor giyim ve  kaliteli ürün anlayışı ile hem Kahramanmaraşlıların hem de outdoor hayranlarının gözdesi olacak. Akdeniz Bölgesinin en büyük outdoor mağazası olarak hizmet veren Bi kamping Outdoot Ahir dağlarının zirvelerinde bile en yüksek performansı garantileyen ürün gamı ile Yedikuyular Kayak Merkezinin sert kış şartlarında sıcacık bir sezonu garantiliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER