Kahramanmaraş'ta Dulkadiroğlu'ndan gelin ve damat adaylarına müjde!

Sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmetlerini sürdüren Dulkadiroğlu Belediyesi, Doğukent bölgesinde başlattığı düğün salonu inşaatını hızla sürdürüyor. Belediye Başkanı Necati Okay, vatandaşların bu düğün salonunda daha ekonomik bir şekilde düğün organizasyonlarını gerçekleştireceklerini söyledi.

Kahramanmaraş'ta Dulkadiroğlu'ndan gelin ve damat adaylarına müjde!

Sosyal ve kültürel belediyecilikte farkını ortaya koyan Dulkadiroğlu Belediyesi, bölgesini bu alanda geliştirmeye ve kalkındırmaya devam ediyor.  Bölgesini çok amaçlı sosyal tesislerde ihya eden Dulkadiroğlu Belediyesi, merkez mahallelerin kullanımı için bir de Düğün Salonu inşaatı başlatmıştı.

inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, bu yaz itibarıyla vatandaşların bu tesisten de istifade edebileceğini söyledi.

Vatandaşın sevincini ve hüznünü paylaştıklarını dile getiren Başkan Okay, bu kapsamda bölgesine çok amaçlı sosyal tesisler kazandırdığını aktardı. Başkan Okay, vatandaşların bu sosyal tesisleri hem taziye, hem de düğün organizasyonları için kullanabildiklerini söyledi.

Bunun yanı sıra düğün, çeşitli toplantı ve organizasyonlar için Düğün Salonu projesi yaptıklarını belirten Başkan Okay, bu projeyle ilgili Doğukent bölgesinde inşaat çalışmalarının devam ettiğini kaydetti.

Başkan Okay, inceleme sonrasında yaptığı konuşmasında şunları dile getirdi: “Bölgemizin önemli ihtiyaçlarından bir tanesi de belediyemiz aracılığıyla yapılması gereken güzel bir düğün salonuydu. Bu düşünceyle yola çıkarak Doğukent bölgemize  güzel bir düğün salonu projesi çalıştık. Bu projemizin inşaat çalışmaları da büyük bir özveriyle devam ediyor. Vatandaşlarımız düğün törenlerini burada ekonomik olarak yapabilecekler. Ayrıca bu düğün salonunu çok amaçlı kullanım için dizayn ediyoruz. Her türlü toplantı ve organizasyonu burada yapmamız mümkün olacak. İnşaatımız devam ediyor. Vatandaşlarımız bu yaz itibarıyla bu alanı kullanabilecekler. Ben ilçemize ve vatandaşlarımıza bu gibi projelerin hayırlar getirmesini diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 17:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner73