ATV'nin popüler dizisi "Aldatmak," yeni sezon çekimlerine başladı ve bu sezon birçok yeni oyuncuyu kadrosuna dahil ediyor.

Dizinin yeni sezonu, Eylül'ün ikinci haftasında izleyicilerle buluşacak.

YENİ YÜZLER: BERKAY ATEŞ VE İLAYDA ÇEVİK

"Aldatmak" dizisinin 2. sezon çekimleri hızla ilerliyor. atv'nin usta oyuncularından Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu ile genç yeteneklerden Feyza Sevil Güngör, Aras Aydın ve Caner Şahin gibi başarılı isimleri bir araya getiren diziye, Berkay Ateş ve İlayda Çevik gibi iki önemli oyuncu da katıldı.

İlayda Çevik, önceki rolü olan Tuzak dizisinden sonra "Aldatmak" dizisi için anlaştı.

aldatmak-dizisi-yeni-oyuncusu

İLAYDA ÇEVİK'İN YENİ ROLÜ: İPEK

İlayda Çevik, "Aldatmak" dizisinde "İpek" karakterine hayat verecek.

İpek, Sezai'nin (Ercan Kesal) kızı olarak hikayeye dahil olacak ve dizinin önemli karakterlerinden birini canlandıracak.

Bu yeni rol için Çevik'in saç stili değiştirdiği belirtiliyor.

İLAYDA ÇEVİK KİMDİR?

22 Aralık 1994 doğumlu olan İlayda Çevik, Balıkesirli bir oyuncudur.

Oyunculuk kariyerine tiyatro ile başlayan Çevik, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Kariyerinde Karagül, İsimsizler, Savaşçı, Sen Anlat Karadeniz, Gel Dese Aşk, Sen Çal Kapımı, Bir Zamanlar Çukurova ve Tuzak gibi önemli yapımlarda rol almıştır.

VAHİDE PERÇİN'İN KIZI DİZİDE

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Vahide Perçin'in başrolünde olduğu "Aldatmak" dizisi, yeni sezonda ilginç bir karakterle zenginleşiyor. Vahide Perçin'in kendi izinden giden kızı Alize Gördüm, dizinin kadrosuna katıldı.

(GADDAR 18. BÖLÜM) NOW TV izle HD tek parça kesintisiz yeni bölüm (FOX TV) (GADDAR 18. BÖLÜM) NOW TV izle HD tek parça kesintisiz yeni bölüm (FOX TV)

Alize Gördüm, "Aldatmak" dizisinde "Azra" karakterine hayat verecek ve yeni sezonda Tarık'ın (Mustafa Uğurlu) yeğeni olarak hikayeye dahil olacak.