Futbol dünyasında heyecan yaratan gelişmelerden biri olan Fatih Terim'in Panathinaikos ile 1.5 yıllık anlaşma imzalaması, futbolseverlerin ve medyanın gündeminde önemli bir yer edindi.

BEDAVA CANLI MAÇ İZLE Kayserispor Ankaragücü 24 Şubat Bein Sports LİNK BEDAVA CANLI MAÇ İZLE Kayserispor Ankaragücü 24 Şubat Bein Sports LİNK

Bu anlaşmanın ardından ise Terim'in maaşı merak konusu haline geldi.

YUNAN BASINI İDDİA ETTİ: TERİM'İN MAAŞI JOVANOVİC'İNKİNE BENZER OLACAK!

Yunan basını, Terim'in maaşıyla ilgili dikkat çeken bir iddiayı gündeme getirdi. İddiaya göre, Terim'in maaşı, daha önce Panathinaikos'un teknik direktörlüğünü yapan Ivan Jovanovic'in aldığı ücretle benzerlik gösterecek.

Hatırlanacağı üzere, Yunanistan'da daha önce yapılan haberlerde Jovanovic'in bonuslar hariç 900 bin euro net ücret aldığı ortaya çıkmıştı. Bu rakam, Panathinaikos'un son 10 yılda bir teknik direktöre verdiği en yüksek maaş olarak kayıtlara geçmişti.

fatih-hoca-maasi

TERİM'İN ALACAĞI MAAŞ: 1 MİLYON EURO!

Yapılan iddialara göre, Terim'in maaşı da bonuslar hariç yaklaşık olarak 1 milyon euro (32.5 milyon TL) olacak.

Bu durum, Terim'in kariyerinde yeni bir döneme başlarken finansal anlamda da önemli bir adım attığını gösteriyor. Panathinaikos'un, deneyimli teknik direktöre ödediği bu miktar, kulübün ciddiyetini ve Terim'e duyduğu güveni yansıtıyor.

Fatih Terim'in yeni görevi ve maaşıyla ilgili detaylar, futbolseverler ve spor medyası tarafından yakından takip edilmeye devam ediyor.