Sigara fiyatlarına bir dizi zam daha geldi! Tezgahların düştüğü zamlar, Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar tarafından sosyal medya üzerinden duyuruldu. İşte detaylar:

IMPERİAL TOBACCO GRUBU ZAMLARI

9 Kasım itibarıyla geçerli olacak zamlarla birlikte, Imperial Tobacco grubunun en pahalı sigarası 57 liraya yükselirken, en ucuz sigarası da 45 liraya çıktı. Sigara severlere kötü haber, zamlı fiyatlarla birlikte hayatımıza girecek.

bir-sigara-grubuna-daha-zam-en-ucuzu-45-en-pahalisi-57-lira

Havalar çıldırdı, bayıltan sıcaklar geliyor: Termometreler patlayacak! Havalar çıldırdı, bayıltan sıcaklar geliyor: Termometreler patlayacak!

PHİLİP MORRİS GRUBU SON ZAMLAR

Daha önce de Philip Morris grubuna zam yapılmıştı. En pahalı sigaranın fiyatı 65 liraya çıkarken, en ucuz sigara da 52 liraya yükselmişti. Sigara fiyatlarındaki bu artışlar, tiryakileri cüzdanlarını bir kez daha düşünmeye sevk ediyor.

BAT GRUBU FİYATLARI

Son zamla birlikte BAT grubunun en ucuz sigarası 48 TL'ye yükselirken, en pahalı sigarası ise 60 TL'ye çıktı. Sigara alışkanlığına devam etmek isteyenler, bu fiyatlar karşısında zorlu bir tercihle karşı karşıya.

Sigara fiyatlarındaki bu artışlarla birlikte, sigara tiryakileri yeni bir ekonomik dengede kendilerine yer bulmak zorunda kalacak gibi görünüyor.

Editör: İsa Aslantaş